5,201

Odp: Ręcę opadają.

Najpierw musi się dostac do tego lekarza. Przy kawie wyszło że prawdopodobnie trafiła na pieprznieta babę. Jutro robi drugie podejście. Pierdzelic się nie będzie rozmowę nagra a na stronie ministerstwa jest nr do zgłoszenia takich akcji....
Co do środków produkcji to można powiedzieć że oprócz oleju napędowego mam wszytko....

5,202

Odp: Ręcę opadają.

Paliwo do 6zł za litr w ciagu dnia podskoczyło, kolejki po 40samochodów. Ludzie przy bankomatach stoja też w kilkunastoosobowych kolejkach.

5,203

Odp: Ręcę opadają.

Wojna  ?? Czy próba sił?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5,204

Odp: Ręcę opadają.

Ta sama sraczka co w pierwszych dniach pandemii... Naród ogłupiał

5,205

Odp: Ręcę opadają.

Hurtownicy u was wożą??
U brata chcieli zamówić do koparek a nie ma opcji bo dostawy do odwołania wstrzymane. Próbowali w kilku firmach.na stacjach rano może już nie być. Zakręci  rusek kurek to będziemy w dupie . Ja np paliwa mam tylko na wiosenne prace. Na sianokosy w maju muszę zakupić.

5,206

Odp: Ręcę opadają.

Wykarmił lewacki zachód własną piersią tego psychopatę. Kasparow mówi to otwarcie.

5,207

Odp: Ręcę opadają.

dobrze ,że zamówiłem przedwczoraj i dziś rano dowieźli. Baniak pełny, jeszcze po 4.86 netto. Wieczorem kolejki do cpn-u jak w stanie wojennym.

5,208

Odp: Ręcę opadają.

Przed chwila wróciłem i już nigdzie nie kupiłem. Ma być dowiezione koło 8rano, ale po ile to nie wiem. Nie ma szans, żeby ktoś na podwórko przywiózł.

5,209

Odp: Ręcę opadają.

Ja czekam,   wczoraj zamówione nie odmówili mi dostawy

mdw

5,210

Odp: Ręcę opadają.

byłem dziś na stacji to pusto. mówił że wczoraj na koniec było po 5.8 A jak dojedzie choć nie wie kiedy ma być po 6.2.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5,211

Odp: Ręcę opadają.

W Wieluniu po 7 zł , byłem do auta wlać benzyny to musiałem chwilę poczekać bo zmiana cen...

5,212

Odp: Ręcę opadają.

6.40za ON a na orlenie 6.04 ale limity tylko 50l.

5,213

Odp: Ręcę opadają.

U nas już się ludzie zaspokoili pragnienie. Na stacji Mo*a 5,99 benzyna i ON na or*enie parę groszy taniej. Kolejek brak, informacja z trasy od kolegi.

5,214 Ostatnio edytowany przez Massey (2022-02-25 12:32:56)

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie się dowiedziałem co wczoraj działo się w inte*ma*che , ludzi mrowie i brali wszystko co się dało, bez względu na to czy potrzebne czy nie, po prostu zgarniali ślepo towar, w ciągu kilku godzin sklep wyczyścili... Internet i fb ogłupił ludzi do cna i wyssał zdolności racjonalnego myślenia... Dramat.

5,215

Odp: Ręcę opadają.

Do tego służy, sklep wyczyszczony i stacje też, wczoraj mieli tłusty czwartek.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

5,216 Ostatnio edytowany przez Laszek (2022-02-25 13:45:24)

Odp: Ręcę opadają.

dobre konkretnie tłusty

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5,217

Odp: Ręcę opadają.

Andrew89 napisał/a:

Do tego służy, sklep wyczyszczony i stacje też, wczoraj mieli tłusty czwartek.

100/100

5,218

Odp: Ręcę opadają.

Przypaliłem sobie opryskiem na chwasty rzepak. Nie dość że słaby to jeszcze popaliłem. Przez te nieszczęsne dwustrumieniowe dysze jakoś poszło więcej cieczy. W zeszłym roku robiłem dokładnie takim samym składem i nie było, żadnych zastrzeżeń. a myślałem że UFF pali bo w podobnych dniach pryskałem.

5,219

Odp: Ręcę opadają.

Może to połączenie obydwu zabiegów ? Dalej zachodze w głowie jak to możliwe że niebieskie mmat'y przelewają tyle. Sprawdzałeś miarką wydatki?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

5,220

Odp: Ręcę opadają.

Jeszcze nie ale zmierzę z ciekawości. Na razie w wolnej chwili rozlewam uff. Trochę pada i nawet u biskupa musiałem się zjawić, bo mam problem dziecko ochrzcić.... także ręce opadaja.