241

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jak tam?
Przybysz ze wschodu zawitał w zeszłym tygodniu w me skromne progi. Pierwsza Lucyna w czwartek gorączka kaszel...... Książkowo.... Wczoraj zaczęła tracić węch. W czwartek  na dobranoc dostała lek który podobno nie działa. Receptę kupiłem ma recepta.  Wzięła o 22 około 1 w nocy odczuła istotna poprawę. Teraz leci na mopie po schodach ????. Jutro ma test. Przed chwilą pierwszą dawkę leku przyjąłem ja bo łaziłem jak potłuczony a teraz temperatura idzie w górę.... Oby pomogło...

242

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ja tez od kilku dni churchlam i katar. Żona miesiąc temu. Tak jak zwykła normalna grypa sprzed dwóch lat

E 516 na części
Telefon 695 076 269

243

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Zaszczepieni 2 dawkami ale, żona i tak ze szkoły przywlokła. Tyle trudniej, że jest w ciaży i nie mogła normalnych leków brać. Mi nic nie było i nawet nie miałem kwarantanny.

244

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Krzysiek napisał/a:

Jak tam?
Przybysz ze wschodu zawitał w zeszłym tygodniu w me skromne progi. Pierwsza Lucyna w czwartek gorączka kaszel...... Książkowo.... Wczoraj zaczęła tracić węch. W czwartek  na dobranoc dostała lek który podobno nie działa. Receptę kupiłem ma recepta.  Wzięła o 22 około 1 w nocy odczuła istotna poprawę. Teraz leci na mopie po schodach ????. Jutro ma test. Przed chwilą pierwszą dawkę leku przyjąłem ja bo łaziłem jak potłuczony a teraz temperatura idzie w górę.... Oby pomogło...

Jaki to lek?

245

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ta amantadyna czy jak to się tam zwie. Nie wiem czemu od roku czasu nie mogą dokończyć badań nad jej skutecznością. Tym czasem ludzie się tym leczą..
https://docs.google.com/document/d/e/2P … mail_link.
Na chwilę obecną nic szczególnego z nami się nie dzieje. Kaszel  czasem w głowie coś za szumi. Temperatura w normie.

246

Odp: Koronawirus z Wuhan.

a mnie od rana tak łupie w kościach przedramienia, tak jakby same kości bolały. Nigdy wcześniej ta nie miałem zobaczymy co będzie jutro, bo w nocy spania nie było.

247

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jak tam zdrówko chłopaki, puściły infekcje ?

248 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2021-12-02 20:59:42)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jak nie nastąpi jakiś powrót to będzie ok.  Lucyna funkcjonuje normalnie czasami ja kaszel przyciśnie...
Ja od dziś jestem oficjalnie policzony.
Czasami jak zaciągnę zimnego powietrza to czuję dyskomfort w tchawicy. Ale to czasami... A do wczoraj miałem to cały czas. Do tej pory nawet nie kaszlalem dziś zacząłem ale to ja zaczynam i kończę nie wirus, stwierdziłem że trzeba na siłę trochę tą rurę wyczyść.
Miałem jedną noc z temperaturą do 39 ale stwierdziłem że się nie będę męczył w odkrywanie i przykrywanie i wziąłem tabse...
Całe leczenie opiera się na
Amantadynie 100 mg od 4 do 2 na dobę
Naproxen250  od 1do 2 na dobę
Aspiryna 1 na dobę  przeciw zakrzepowo
Witaminy
Wiadro herbaty z czystka 1 na dobę
Wiadro herbaty z pigwą 1 na dobę
Kilka inhalacji z czystka

Byle nie wróciło....

249

Odp: Koronawirus z Wuhan.

u mnie 0,7  drugi raz pomogła, to nie żart tylko przpadek

mdw

250

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Nie wykluczam.  My jak była możliwość też się tak leczyliśmy tylko rudą..... Drogo ale smacznie.  Ostatnio w padł nam w ręce oryginalny rum no i z herbatą chyba  nie działa....

251 Ostatnio edytowany przez androl (2021-12-11 16:49:20)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

O gardło też dbam wink w żyłkę nie mam lęków, dziś była 3 działka.
Aha jak w żyłę, to nie w gardło 3 doby sad

252

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Andrzeju mam Ciebie za rozsadnego człowieka a tu taka wpadka. Nie dało się szczepienia przesunać, żeby nie wyszło 3 dni odpustu na weekendzie wink
Ja myślę, czy dzieci nie szczepić.

253

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Moją nastolatke musiałbym z zastępem strażaków na to szczepienie ciągnąc. Młodsza raczej wystawi rękę.
No ale raczej  taleł z madką jej szczepić nie będą...
Puki co zostało im jeszcze 4 dni kwarantanny.
Ja wchodzę na obroty. Dziś nawet pozwoliłem sobie na szklaneczkę rudej....

254

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Miał ktoś jakieś powikłania czy coś ?? robił ktoś na sobie test ?? czyli badania przesiewowe  przed i  około miesiąc po szczepieniu ? dla porównania ??  bo słyszy się o dużej liczbie powikłań  i pytanie  komu wierzyć ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

255

Odp: Koronawirus z Wuhan.

ja jestem zaszczepiony 2 dawkami ale i tak mnie wirus dopadł. Dziwnie sie czuje trudno to porównując do innej choroby. nie czuje się źle ale dziwnie

Rolnik z powołania:-)

256

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Pajej napisał/a:

ja jestem zaszczepiony 2 dawkami ale i tak mnie wirus dopadł. Dziwnie sie czuje trudno to porównując do innej choroby. nie czuje się źle ale dziwnie

Być może szczepienia chronią Cię przed ciężkim przebiegiem. Możesz też mieć mało przeciwciał jeżeli od ostatniego szczepienia minęło pół roku.

257

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Pajej po części to Twoja psychika. Na słuchałeś się teraz masz stracha i bacznie obserwujesz co się dzieje.
U mnie jeśli nic się nie zmieni to będę dziękować za covida. Przez ponad rok czasu walczylem z rwa kulszowa.  Tabsy, bieganie, morsowanie raz lepiej raz gorzej.  Najgorsze były poniedziałki gdy z jakiejś. Przyczyny w niedzielę nie biegałem. Straszny ból udźwig w rękach max 5kg....
Powiem że obawiałem się funkcjonowania na covidzie....
I nagle przeszło!  Ostatnie parę dni pracuje normalnie i zero bólu.
A opos pracy buduje strip tiil i łyżkę do wózka widłowego.

258

Odp: Koronawirus z Wuhan.

A i jeszcze jedno.
Lucyna przeszła covida i
Nie pali bo jej nie smakuje l
I ciągle myśli o seksie.... Zamiast fajki to sex...
smile

259

Odp: Koronawirus z Wuhan.

To cały szczęście, że ta rwa Ci przeszła bo byś nie podołał tongue

260

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Krzysiek pochwal się pomysłem na stripa. Sam mam pomysł na siew rzepaku, ale jeszcze nie zdażylem do garażu dojść.