41

Odp: Odeszli od nas

Piękny wiek , Niech mu ziemia lekką będzie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

42

Odp: Odeszli od nas

dokładnie jak piszesz
ja do swojego 92 latka pojadę jutro na poranną kawę. dziadek zrobi siądziemy wypijemy ponarzekamy a potem się z tego pośmiejemy... dziadek wydaje się zdrowszy od ojca ale jak łapię rano za klamkę to mam zawsze obawy o to czy oby wczoraj nie była ostatnia kawa....

43

Odp: Odeszli od nas

Nie odkladaj czegoś na zaś względem dziadka

E 516 na części
Telefon 695 076 269

44

Odp: Odeszli od nas

wiem wiem....

45

Odp: Odeszli od nas

Dużo ludzi teraz umiera, w rodzinie również. Jednak śmierć w ostatnich dniach  dwojga 100 - latków, których znałem osobiście, najbardziej mi siedzi w głowie.

46

Odp: Odeszli od nas

mi siedzi w głowie to jak w wypadku samochodowym zginęła dziewczyna młodsza ode mnie. to juz było ponad 10 lat temu a ciągle to przeżywam

Rolnik z powołania:-)

47

Odp: Odeszli od nas

No w okolicy też dużo znajomych w wieku moich rodziców zjechało i chyba wszyscy nie zaszczepieni. W październiku wyłowili z Gwdy ciało kolesia około 30 lat, żadnych dokumentów przy sobie. Przed świętami okazało się że to dobrej znajomej brat. Młodszy kolega ze szkolnych lat. Masakra

E 516 na części
Telefon 695 076 269

48

Odp: Odeszli od nas

Śmierć jak szybka nie jest zła ...  sama w sobie wg mnie ... gorzej jak masz się męczyć  lub męczyć wszystkich wokoło ...
Leszku piszesz że chyba wszyscy nie zaszczepieni ...  kto z was ma wykrywacz metali ??  weźcie się sprawdźcie  po szczepionce czy nie trąbi ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile