81

Odp: kupię czesci do 323

Jakby sie komuś przypomniało że ma obudowe do rozrusznika starego typu to ja cały czas jestem chetny do kupna. Pozdrawiam.

82

Odp: kupię czesci do 323

leży u mnie tylko ile to warte?

83

Odp: kupię czesci do 323

Witam nawał prac i remont i wyleciał mi ten rozrusznik z głowy. Podaj cenę a na pewno się dogadamy.

84

Odp: kupię czesci do 323

Wymienię się za mechanizm siedzenia do 323 tongue na dobra flaszkę i będzie dobrze.

85

Odp: kupię czesci do 323

Niestety nie mam takiego mechanizmu, więc jaka by byla cena tego rozrusznika?

86

Odp: kupię czesci do 323

to sama obudowa czy cały rozrusznik? Jak tylko obudowa to  mówiłem na dobra flaszkę i będzie ok.

87

Odp: kupię czesci do 323

Mi potrzebna sama obudowa , daj nr telefonu to zadzwonię i się dogadamy. Wrazie czego to mój nr 795 508 678.

88

Odp: kupię czesci do 323

Podłączę się do tematu. Kupię tulejkę pod tą słynną zębatkę z20 na górnym wałku do skrzyni w 323 w katalogu ma numer 14 na stronie 3204.

89

Odp: kupię czesci do 323

a zdrowej pompy paliwowej do 323 nie ma moze ktoś

90

Odp: kupię czesci do 323

Jak tam Panowie nikt nie ma skrzyni na części ?

Odp: kupię czesci do 323

Witam, potrzebuje zbiorniczek wyrównawczy chłodnicy na teraz, ma ktoś coś?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

92

Odp: kupię czesci do 323

Kupię zawór trójdrożny ten pod kabina, defakto chodzi mi tylko o sprężynki wewnątrz zaworu ale ciężko osiągalne... Chyba że ktoś ma takowe

93

Odp: kupię czesci do 323

Boczny lewy odciąg/ stabilizator do 323... Mój się zerwał i zaginął...

94

Odp: kupię czesci do 323

kurde to co ty robiłeś ze to urwałeś

Nie ma to jak FORTSCHRITT

95

Odp: kupię czesci do 323

Najgorsze jest to że nie wiem co i nie wiem nawet kiedy smile

96

Odp: kupię czesci do 323

A sąsiad nie ma teraz czasem?

97

Odp: kupię czesci do 323

a śruby m20 od dołu były przykręcone ? no i czy mocowanie odciągu do zwolnicy nie było odkręcone bo to pierwsze co do urwania

Nie ma to jak FORTSCHRITT

98

Odp: kupię czesci do 323

No wszystko było okey... Zostało tylko oczko na cięgle... To ma ktoś ten odciąg bo nie chce kombinować z innych ciągników dorabiać?