1,101

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 … ref=slider

1,102

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

3 miesiące prawko i mistrz kierownicy. Takiemu powinni na 2 lata zabrać i jeszcze dobry wp..l

1,103

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Na interii zagłosowałem za dożywotnim zabraniem prawa jazdy. Okazało się że 66 % jest takich odpowiedzi. Ludziska bezwzględne są wink

1,104

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Do minikowa kto jutro jedzie?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,105

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Byłem wczoraj w nowym sączu po przyczepę do żywca 24h bez spania i 1100km w dupie.Wrażenia bezcenne ładne widoki chyba wybiorę się tam kiedyś na mały urlopik,pięknie sobie ludziska tam mieszkacie.

1,106

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Zwolnij tempo kolego, życie jest jedno. Nie wiesz kiedy i przyśniesz i tragedia gotowa. Ja tydzień temu przysnąłem za kierownicą i całe szczęście że tylko lewą dłoń mam niesprawną puki co i to akurat na żniwa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,107

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Laszek prawdę piszesz, dodatkowo weekendy gdy "mistrzowie kierownicy" z dużych miast wyruszają poza miasto wtedy oczy dookoła głowy. Wczoraj koło Przasnysza syna szwagier z rodziną, został zmieciony przez samochód który na pełnej prędkości jadąc podporządkowaną przeciął szosę z pierwszeństwem przejazdu.

1,108

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Laszek napisał/a:

Zwolnij tempo kolego, życie jest jedno. Nie wiesz kiedy i przyśniesz i tragedia gotowa. Ja tydzień temu przysnąłem za kierownicą i całe szczęście że tylko lewą dłoń mam niesprawną puki co i to akurat na żniwa

Macie rację ,ale jechaliśmy z bracholem te trasę na pół sam bym chyba *** w ramki ale tak się kiedyś jezdziło i to liazami:D

1,109

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

w ramach zapobiegania corocznej wczesnowiosennej sraczce wybraliśmy się z małżonką na dwa tygodnie na Kubę. Wróciliśmy w poniedziałek i teraz można już spokojnie porobić w polu.
      Wrażenia niesamowite, czas cofnął się do 1980 roku, na ulicach cinkciarze, pewexy, wszystkie podstawowe produkty na kartki, w sklepach puste pułki a na ulicach małe fiaty, łady kanciaki, wołgi, moskwicze, ziły i kamazy, a dodatkowo wielkie amerykańce z lat 40-60 ubiegłego wieku. Przejechaliśmy blisko 3300km i miejscami cofnąłem się jeszcze o 100 lat. Widok orki wołami nie w skansenie dziwi... Komunizm wiecznie żywy, a myśli Fidela i Che na każdym płocie. Myślałem że już takich rzeczy w życiu nie zobaczę. Traktory to najstarsze jumzy, parę chińczyków i mnóstwo koni które normalnie pracują w transporcie i na polach. Kraj w którym jadąc drogą widzę bydło po każdej stronie drogi pasące się na pastwiskach, a jednocześnie mleko jest na kartki dla dzieci do lat5. W hotelu tylko czarna kawa, bo mleka nie ma... Na kartki jest np. 6 jajek na głowę miesięcznie. Stan budynków masakryczny, bo przecież wszystko państwowe, więc niczyje... Przyroda obłędna , piękne widoki i mili ludzie.
Warto to zobaczyć na własne oczy...

1,110

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Marek a ile taka przyjemność?
Przelot?
Pobyt?

1,111 Ostatnio edytowany przez mpopis (2022-03-26 20:29:15)

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

8k od osoby na 16dni, obiazdówka + wypoczynek

1,112

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

A jakieś filmiki, lub chociaż jeden.

1,113

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Gdyby nie przelot wyszło by taniej niż siedzenie w kraju...

1,114

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

no to w piątek na Bednary... Zobaczyć trzeba czy coś nowego da się podpatrzeć ....