721

Odp: Prasy rolujące

Zwykły elektromechanik bardziej popsuje jak jest.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

722 Ostatnio edytowany przez kamil3993 (2017-08-23 08:24:08)

Odp: Prasy rolujące

Ja na początku zniw przywizolem elektryka wziął 300 zl i przejrzał całą prasę . Zadowolony jestem z NH  650 . Zrobiła z 700 bel . I tylko jedna awaria . Ale nie wiem czy wgl w przyszłym roku będzie mi słoma potrzebna , a na zarobki w tym roku mieliśmy problem kogo wsadzić do ciągnika . Wiesz jak się natrafi kupiec to sprzedam smile

Odp: Prasy rolujące

Gdzieś coś nie łączy bo raz guziki działają a raz nie. Mam ustawione na 120cm i 1,75 obr siatką bo cały czas sianokiszonkę robimy i działa. Jak bedzie kilka dni postoju to po prostu rozkręce skrzynki z kablami i poczyszczę styki.

724

Odp: Prasy rolujące

U mnie w JD 550 cały problem był w kablu, w dwóch miejscach był przerwany w środku. Kabel od prasy do sterownika

E 516 na części
Telefon 695 076 269

725

Odp: Prasy rolujące

Jest sprawa do znawców tematu.... prasa class variant 280 (rotor, noże itp.) podczas otwierania komory i wyrzucania balota  pasy powinny się kręcić czy stawać?

726 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2017-11-07 00:26:16)

Odp: Prasy rolujące

W 180 w momencie otwierania klapy pasy i rotor nie są napędzane, jak tylko zacznę zamykać od razu zaczyna ciągnąć pasy.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

727

Odp: Prasy rolujące

Adnrew89 dzięki właśnie liczyłem na twoją odpowiedź bo widziałem że posiadasz pasówkę claasa... a pasy masz jakie gładkie ? bo w tej co jest do kupna gościu wymienił pasy na nowe jakaś firma z Wolbromia mu robiła i zgrzewał na miejscu i właśnie założyli mu gładkie...

728

Odp: Prasy rolujące

Nowe były z jednej strony szorstkie z drugiej gładkie.  Teraz obie są gładkie . Przy hydraulicznym naciąganiu to nie ma opcji żeby się ślizgały. Ja w swojej 4 pasy mam zakute spinka Tytan a jeszcze tylkovjeden został z jakąś starą spinką . Jeden pas kupilem w Twardogórze wycinany z tasmociagu ale nie podoba mi się jego praca .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

729

Odp: Prasy rolujące

dzięki za informacje :beer:

730 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2019-10-13 21:07:44)

Odp: Prasy rolujące

https://www.olx.pl/oferta/prasa-mora-12 … 5f48a21621

https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-1 … 80347254f7

chłopaki co to jest warte mam zamiar od wiosny bawić się dodatkowo w usługi no i na pierwszy rzut chciałbym nabyć prasę po niewielkich kosztach żeby spróbować sił a w razie jak by mi biznes nie wypalił to żebym nie był specjalnie stratny
no i czy ta prasa jest na sznurek i siatke czy tylko na sznurek

Nie ma to jak FORTSCHRITT

731

Odp: Prasy rolujące

Na moje to jest tylko sznurek. Na usługi szukaj pasowej-zmiennokomorowej (lepiej zbija, bo u nas nikt nie chce walcowej-łańcuchowej i sznurka brać) i z siatka szybciej idzie robota i jest lepiej przy słomie sieczce.

732

Odp: Prasy rolujące

Tomek nie wiem jak u Ciebie ale tak jak u nas to tylko nowy sprzęt na usługi, starych rupciów nikt nie chce brać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

733

Odp: Prasy rolujące

A u nas jeszcze inaczej , tzn gospodarstw jest ogólnie mało i praktycznie każdy ma swój sprzęt , lepszy bądź gorszy ale robi sam kiedy chce.

734

Odp: Prasy rolujące

to mówicie ze pasowa jest lepsza ?
to co takiego by można było do 10 tyś kupić żeby była pasowa na siatkę no i bele wyglądały rozsądnie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

735

Odp: Prasy rolujące

Laszek napisał/a:

Tomek nie wiem jak u Ciebie ale tak jak u nas to tylko nowy sprzęt na usługi, starych rupciów nikt nie chce brać

wiadomo że nowy to nowy chętnie bym kupił ale ten pomysł ma być sezonowy i dorywczy wiec nie chcę kupić prasy i jej tylko odpracowywać tylko kupić w miarę tanio szybko odrobić i coś na niej zarobić na okres wiosenno letni bo w lesie będzie mnie zajęcia a lukę czasową trzeba wypełnić bo nie ma opierdzielania się

Nie ma to jak FORTSCHRITT

736

Odp: Prasy rolujące

Za 10 tys to raczej ciężko będzie , w tej cenie to sznurek i wąski podbieracz jak w moim hesstonie. Za 20 to jakiegoś new hollanda z siatką i szerokim podbieraczem byś znalazł.

737

Odp: Prasy rolujące

jaką zgrabiarkę dwukaruzelową wybrać, bo moja karuzela z samasza kończy żywot i trzeba coś bardziej wydajnego. Jakie są asze doświadczenia?

738 Ostatnio edytowany przez Laszek (2022-08-14 21:47:25)

Odp: Prasy rolujące

szukaj krone, ale szukasz nowej czy coś z drugiej ręki?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

739

Odp: Prasy rolujące

używanej, myślałem o kuhnie, bo mam ich kosiarkę dyskową, ale bardziej chodzi mi o to czy zgrabiarka ma zgrabiać do środka czy na bok,

740

Odp: Prasy rolujące

Raczej zbierasz w bele więc do środka (chyba że masz naprawdę słabe łąki np w ekologii i z pasa 8m pokos będzie za słaby)