161

Odp: 303 - Podnośnik

Dzięki serdeczne za pomoc Przems91 .

162

Odp: 303 - Podnośnik

podnosnik z tylu ciagnika - uklad hydrauliczny
dzien dobry
Jestem nowy na forum , czy mam ktos moze schemat ukladu hydralicznego do fortschritt zt 300 .
Na tyle ciagnika mam zalozony wozek widlowy , czasami gdy opuszcze pod opciazeniem podnosnik , moge go podniesc ale nie blokuje lub zostaje w podniesionej pozycji , opada .Zauwazylem , gdy podniose obroty sinika do okolo 9000 obrotow zaczyna dzialac .
Jakies wskazowki ?
dzieki

163

Odp: 303 - Podnośnik

Trochę nie jasno piszesz. Ale skoro podniesienie obrotów rozwiązuje problem to pewnie masz za małe ciśnienie. Słaba pompa bądź puszczając rozdzielacz. Podłącz manometr pod szybkozlacza sprawdź ciśnienie

164

Odp: 303 - Podnośnik

dzieki
Sprawdze po swietach jak kupie manometr .
Jeszcze jedno pytanie, czy sprzeglo w Fortschritt zt 300 jest tez wspomaganie hydraulicznie ?

165

Odp: 303 - Podnośnik

Sprzęgło jest wspomagane pneumatycznie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

166

Odp: 303 - Podnośnik

Panowie jak powinny być założone uszczelniacze na siłowniku podnośnika [[ czy ][. U mnie było założone [[ i po skręceniu nie ma możliwości ruszyć tłoczyska nawet młotkiem. W katalogu są tam trzy metalowe podkładki u mnie jest jedna , może w tym jest problem , że za bardzo je ściska.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

167 Ostatnio edytowany przez pablo721 (2022-05-03 16:31:26)

Odp: 303 - Podnośnik

Nikt mi nie pomoże?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

168

Odp: 303 - Podnośnik

Zmieniałem to parę lat temu ale kurde nie pamiętam, postaram sobie przypomnieć

169

Odp: 303 - Podnośnik

Dwustronny to każdy plecami do siebie więc chyba i ten

170

Odp: 303 - Podnośnik

Część panowie. Mam pytanko jak zamontować te siłowniki pomocnicze. Kupiłem do mojego 303 pług dlutowy, ale waży 2 tony i jest w dodatku bardzo długi. Przód musiałem dociążać bo się unosił . Generalnie podnosi go, ale tylko kilka centymetrów nad ziemię,jak się jedzie,to trochę szoruje. Przy ciśnieniu nie chce grzebać żeby go w środku nie porozrywać. Potrzebuje info jakie siłowniki,i jak podłączyć hydraulikę ,oraz czy starczy jeden ,czy muszą być 2 dla równowagi

171

Odp: 303 - Podnośnik

Jeśli masz otwory przełóż wieszaki do tyłu bliżej mocowania maszyny.Powinno to bardzo pomóc.

172

Odp: 303 - Podnośnik

Ja wstawiłem siłownik z Posejdona od podnoszenia kombajnu na osi. Kupiłem nową pompę i ustawiłem ciśnienie na 190 ale i tak szału nie było , ten typ tak ma. (Mam 323 )

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

173

Odp: 303 - Podnośnik

Dzięki panowie. Znalazłem cały wątek na ten temat. Chyba będę musiał się przemęczać ten sezon. A na przyszły muszą być zrobione. Przydało by mu się jeszcze że 30 km i szersze łącze. U mnie iły i gliny,całą wiocha w szoku i tak co ten Niemiec potrafi. Nowy case kumpla 140 km się zakopał a nie ruszył z tym sprzętem. A Niemiec idzie- co prawda za wolno ale idzie. Wszystko co daje radę to druga dwójka,czasa pierwsza,a nawet jedynka...