581 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2022-03-14 23:19:33)

Odp: ZAGROŻENIA

https://www.youtube.com/watch?v=qDfOaa9X80E
https://www.youtube.com/watch?v=50HT72s5-4g

582

Odp: ZAGROŻENIA

Płaskie jest w chwili obecnej to nagłaśniać. Był na to czas wcześniej i miejmy nadzieję że będzie później.

583

Odp: ZAGROŻENIA

Najlepiej mo...da w kubeł bo się ktoś może obrazić. To jak z chorym umysłowo , lepiej nie drażnić bo zrobi sobie albo komuś krzywdę. Ludzie specjalnej troski. Podwójne standardy.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

584

Odp: ZAGROŻENIA

W tej sytuacji wskazane nie być hieną.

585

Odp: ZAGROŻENIA

Polak w Niemczech przez wiele lat był złodziejem.
Przejmująca wypowiedź tego dziadka. Przypomnialy mi się opowieści mojego dziadka o Niemcach  dobrych i złych...  Minęło 50 lat od wojny i połowa Polski pojechała robić na Niemca....
Czas płynie leczy rany ale blizny zostają.
Może niedługo przeprosimy się na wzajemnym....
Bo Polacy aniołkami nie byli....
Kto pierwszy zaczął?  Nikt tego nie wie....

586

Odp: ZAGROŻENIA

Niech ktos pojedzie na granice czy do Przemyśla to zobaczy tych krwiożerczych Ukraińców.
Powiem tak jak mi kiedyś powiedziała pewna osoba jak u niej nagrabiłem sobie. Wybaczam Ci ale nie zapomnę. Tak samo trzeba z Ukraińcami. czemu są winne dzieci?

Rolnik z powołania:-)

587

Odp: ZAGROŻENIA

Poraz kolejny powtarzam.... Łap okazję...

588

Odp: ZAGROŻENIA

a najlepiej niech jedzie pod biedronke

E 516 na części
Telefon 695 076 269

589

Odp: ZAGROŻENIA

Krzysiek napisał/a:

Poraz kolejny powtarzam.... Łap okazję...

Na dworcu w przemyślu za duze zamieszanie było, nie było czasu na bajerowane :-]

Rolnik z powołania:-)

590

Odp: ZAGROŻENIA

W każdych wiadomościach to samo. Wojna.
To tu, to tam, gdzieś ulokowani są uchodźcy. Pomagamy - i dobrze. Ruiny budynków, wraki pojazdów, trupy. Wojna.
Ponad 50 lat, trochę tych trupów się naoglądałem. Większość z przyczyn naturalnych, jeden trafił się od kuli (nie liczę najemnika z Afganistanu). Strzelił sobie w głowę z karabinka 22 lr i się nie zabił. Przeładował i poprawił. No, miał jaja. Pomieszczenie (kuchnia) było jak w ubojni - całe we krwi. Damian, handlowałem z nim olejami. Niech mu ziemia lekką będzie.
Pozostali odeszli bo przyszła ich pora.
Zaobserwowałem u siebie dziwny objaw. Oglądam relacje z tamtej strony. Tobołki, kobiety, dzieci. Wiadomo, pranie mózgu tak w Rosji jak i u nas, tylko inaczej. Oglądam i łzy ciekną same. Jak nikt nie widzi. Albo udaję że ot po prostu oczy przecieram.
Nie płaczę. Podobno mężczyźni nie płaczą.
Wysiadam przy jednym temacie. Dziewczynka śpiewa gdzieś w schronie w Ukrainie, 7 lat. Śpiewa "nie bajus" - znaczy nie bój się ! Ku*****a, śpiewa do ludzi dorosłych, nie bój się. Sama dziecina się boi, ale śpiewa - nie bój się. Syreny wyją, bomby napier....ją, a ona śpiewa - nie bój się. Mnie to zupełnie rozwala. Początek widzę i od razu wychodzę.
Kury nie zabiłem. H..a który spowodował że ta dziecina śpiewa, zagryzł bym ostatnimi dwoma zębami, a jeszcze ich trochę mam.

591

Odp: ZAGROŻENIA

Co z tymi zagrożeniami dla nas ? Są, czy ich nie ma ?
Jedynego życzliwego sąsiada  mamy Bałtyk. Może przyjąć wszystkich uchodźców polaków jakby co. Jako tako neutralnego - Słowację. Reszta - ?

592

Odp: ZAGROŻENIA

Według mnie, zagrożenia jakie nas bliskiej przyszłości czekają to :
1-ograniczony dostęp do środków produkcji
2-kosmiczne ceny środków produkcji
3-ponowny reżim sanitarny
4-.....

Czesi ostatnio się postawili, chcą gazu z Rosji , dymisji rządu i neutralności.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

593

Odp: ZAGROŻENIA

To co już Czesi zapomnieli jak zahandlowano nimi w 1938 za pokój w Europie. Teraz sami zrobiliby to Ukrainie.

594 Ostatnio edytowany przez Massey (2022-09-05 11:56:19)

Odp: ZAGROŻENIA

Większość ludzi ukrainę ma gdzieś. Każdy chciałby mieć ciepło w domu i co jeść a jak tak dalej pójdzie to w najbliższej przyszłości będzie i problem z tym drugim bo z ciepłem już jest. Europa bez Rosji sobie nie poradzi. Z sankcjami byli hojraki gdy nadchodziła wiosna, teraz już wiadomo, że sankcje dotknęły Europejczyków, Rosji krzywdy nie zrobili i nie zrobią... Przyjdzie zima mam nadzieję, że i u nas zaczną się protesty by obalić ten rząd i może wreszcie pokieruje tym krajem ktoś kto ma na uwadze los własnych obywateli a nie tylko obcych ze wschodu. U nas koncerty co trochę, spotkania, pierdoły żeby tylko zakryć faktyczne problemy kraju i to poważne problemy. Usa zrobiło sobie z ukrainy rynek zbytu broni i poligon doświadczalny a reszta zachodu z małymi wyjątkami temu przyklaskuje. W ten sposób to się nigdy nie skończy a napewno nie w najbliższym czasie, ale cóż najlepszy interes jest na wojnie i ciężkie pieniążki "ktoś" na tym zarabia.

595

Odp: ZAGROŻENIA

A co z niemaszkami bandytami po deklaracji Kaczyńskiego ?
Pamiętacie co mówiłem ? Niemcy jako państwo nie ma prawa istnieć w Europie po tym co zrobili  w czasie II WŚ.  Denazyfikacja, deniemizacja, defaszytzacja, de- wszystko co z niemcami związane. Ku*****a, naród Panów. Mordercy, gwałciciele, złodzieje.
Jesteśmy użytkownikami Forum sprzętu z byłego NRD.
Mogę w ramach protestu knura pociąć palnikiem, *** w kontener i wywieźć na hutę. Dokumentację fotograficzną akcji mogę zrobić. Jak naprawiać Świat, to najlepiej zacząć od siebie.

596

Odp: ZAGROŻENIA

Szkoda knura....pozd

Leszek   dla kolegów'

597 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2022-12-01 17:48:00)

Odp: ZAGROŻENIA

Panowie, tego nie znajdziecie na YT. Warto przyswoić tą wiedzę i rozpowszechnić.
https://rumble.com/v1wic0m-zmar-nagle-d … dz21p3np58

598

Odp: ZAGROŻENIA

Zerknąłem chwilę , tam jest mowa o czymś jeszcze innym niż szczepionki?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

599

Odp: ZAGROŻENIA

Ta pierdu pierdu, jak miałem rok temu wypadek to samochód w środku wyglądał jak po świniobiciu a krew jak krew. Co ma być to będzie a ci wszyscy spiskowcy niech się lepiej wezmą za robotę która przyniesie jakąś korzyść dla innych a nie mącenie w głowie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

600

Odp: ZAGROŻENIA

Ponoć po nowym roku ma Ufo wylądowąć więc wszystko przed nami

mdw