901

Odp: Dopłaty

Jak coś to nie wiem czyje kury chodzą u mnie na podwórku ????

Rolnik z powołania:-)

902

Odp: Dopłaty

Od jednej sztuki.  Obowiązek dla rolnika .... A emeryt?
Ma kurnik i trzyma w 10 szt?

903

Odp: Dopłaty

Krzysiek napisał/a:

Od jednej sztuki.  Obowiązek dla rolnika .... A emeryt?
Ma kurnik i trzyma w 10 szt?

KAŻDY Rolnik, pracujący, bezrobotny, emeryt, cyrkowiec musi zarejestrować się u Powiatowego Lekarza Weterynarii a następnie w ARiMR jako Zakład produkcji drobiu z numerem ARiMR. Sen wariata się ziścił. Na razie jeszcze nie uwzględniono w wykazie zwierząt gołębi, ale w systemie ARiMR już są wobec tego gołębiarze za chwilę pójdą pod WETA powiatowego i rejestrację.
Dla mnie ważniejsze są ekoschematy bo to konkretne pieniądze, a rozkminiam co i jak rzeźbić aby jak najwięcej uszczknąć.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

904

Odp: Dopłaty

Ale jak robią szkolenia jak jeszcze ustawy nie ma?
Jakie są zasady na miododajne?

Rolnik z powołania:-)

905

Odp: Dopłaty

Niemcy muszą wiedzieć gdzie ile zwierząt jest. Szykują się do wojny. Polskę zajęli bez jednego wystrzału. Za garść srebrników.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

906

Odp: Dopłaty

Wiecie coś na temat tych dopłat do ziarna? Chciałem posłuchać co się kowalczyk produkuje ale przegapiłem ...

907

Odp: Dopłaty

W skrócie
Dostaniesz 250 -150
A oddasz przepłacając za nawóz.....

908

Odp: Dopłaty

https://agronews.com.pl/artykul/beda-do … -wsparcie/
Ja tam się cieszę że dostanę parę tyś dopłaty do pszenicy sprzedanej w styczniu.

909

Odp: Dopłaty

Andrzeju cieszysz się z kiełbasy wyborczej?
Kiełbasy za którą sam zapłacisz?  Zobacz po ile jest ropa na giełdzie...  Ceny porównywalne z grudniem 2021
Gaz cena na poziomie wiosny 2020! Cena spada gwałtownie od pół roku. Niby dolar droższy ale nie ma co się dziwić drukarki się grzeją....
Więc
Dzięki kiełbasie zostawisz więcej kasy u obajtka.
Też dostanę sporo kasy  ale nie wiem cieszyć się czy płakać....

910

Odp: Dopłaty

Pewnie byłoby lepiej zostawiać pieniądze w zachodnich firmach, które zarabiając na nas wyprowadzają zyski do swoich krajów ?
Naprawdę tak wam źle w ostatnich latach ? czy tylko to nasze narodowe wieczne niezadowolenie. Może u niektórych, brak instynktu, niewłaściwe zarządzanie finansami gospodarstwa ........
Czekam na gromy w odpowiedzi, osobiście się uśmiechnę w reakcji na nie. Ja nie mam powodów do narzekania w ostatnich latach, jest wręcz przeciwnie.
Nie neguję tu problemów pogranicza południowo-wschodniego, ale reszta kraju ?

911

Odp: Dopłaty

Nie ogarniam.... Które pieniądze?

912

Odp: Dopłaty

Oglądałeś wczoraj punkt widzenia na polsacie ? Pieniędzy z kpo do wyborów wygranych przez odpowiednią stronę, też nie będzie.

913

Odp: Dopłaty

Co do tych pieniędzy to mam mieszane uczucia....
Trzeba było nie zamykać gospodarki....
A teraz zapierdalać za miskę ryżu bo inaczej się tego nie odbuduje...
Zapierdalać zapierdalać..... tak się wychodzi z kryzysu a nie kolejnym kredytem....
Część tej kasy to kredyt część jest bezwrotna tak?
Jak będzemy nadal drukować pieniądze zamiast je wypracowywać to będzemy mieli kolejny nie spłacany kredyt.  Przyczyny 1Eu po 4.5 zł a przyjdzie nam oddawać po kursie 6 zł...

914 Ostatnio edytowany przez androl (2023-02-10 14:30:20)

Odp: Dopłaty

Tu zgoda między nami. Łącznie dodatkowo ich uruchomienia z praworządnością to jakiś absurd gdy u nas takowej nie ma od 30 lat. Jak to powiedział jeden z gości tego programu na Polsacie.
Ale co do drukowania pieniędzy, wszyscy to robią, zwłaszcza ci którzy najwięcej ich pożyczają. Silna waluta kraju który się rozwija jest hamulcem.

915

Odp: Dopłaty

Ekonomi nie kończyłem.
To co piszesz że słaba waluta .... To prawda ale wszystko ma swoje granice  .
Inflacja do 5 % ok ale 20% już nie ...
I niech nikt tu nie wspomina o Putinie to ten gość drukarek u nas nie obsługuje..

916

Odp: Dopłaty

Już dawno na świecie możni ustalili co w jakiej walucie jest rozliczane. Putin próbuje swoją wepchnąć do rozliczeń, ale coś słabo mu to wychodzi.

917

Odp: Dopłaty

Z tymi dopłatami to jeden wielki bubel. Dlaczego nie będzie do pszenicy paszowej?

Rolnik z powołania:-)

918

Odp: Dopłaty

Tak naprawdę to musi to jeszcze komisja europejska klepnąć, ale mimo moich poglądów nie popieram takiej formy wsparcia.

mdw

919

Odp: Dopłaty

Wystarczyło zablokować export z Ukrainy na dwa miesiące i problem rozwiązany.ceny w górę i bez dornych i nie potrzebnych śmiesznych dopłat.a co z żytem pszenżytem i innymi co nie spadły ceny????ręce opadają.ratujemy Ukrainę dusząc własną gospodarkę...no kur...nie mogę ludzie kiedy te rozdawnictwo się skończy kto to pospłaca .      ..PRL.wrocil ...  I jeszcze redtube zablokowali i tego to już nie zniosę. Skończenie  natychmiast czas na zmiany.....ja wysiadam.pozdrawiam

Leszek   dla kolegów'

920

Odp: Dopłaty

sarast napisał/a:

Wystarczyło zablokować export z Ukrainy na dwa miesiące i problem rozwiązany.ceny w górę i bez dornych i nie potrzebnych śmiesznych dopłat.a co z żytem pszenżytem i innymi co nie spadły ceny????ręce opadają.ratujemy Ukrainę dusząc własną gospodarkę...no kur...nie mogę ludzie kiedy te rozdawnictwo się skończy kto to pospłaca .      ..PRL.wrocil ...  I jeszcze redtube zablokowali i tego to już nie zniosę. Skończenie  natychmiast czas na zmiany.....ja wysiadam.pozdrawiam

Lechu onlyfans masz????

mdw