Temat: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Jazda się dzisiaj zaczęła na poważnie.
Kilka pewników na początek, w sumie to dwa. Na wybory trzeba iść i na kogoś trzeba zagłosować. Na kogo ?

2 Ostatnio edytowany przez Pajej (2023-08-08 21:34:38)

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Wiem na kogo nie zagłosuję tj PiS, PO, SLD, PSL, czy ktoś został na kogo mam zagłosować ????

Rolnik z powołania:-)

3

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

No to na Polską partię czekających na UFO.

4

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Ze wszystkich świętości na świecie największym szacunkiem darzę hinduskie święte krowy, i w związku z tym, traktuję je jak wszystkie inne!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Napewno nie oddam głosu na tych starych dziadów będących od minimum 30 lat przy korycie..

6

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Pierwszy raz od demokracji nie będę głosował....a zmiany konieczne ..

Cóż począć...

Leszek   dla kolegów'

7

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Jeżeli już to będzie wymiana, rotacja.

8

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

No i po wyborach,dudu zleci formowanie rządu pisiorom nie jestem wróżką ,ale moim zdaniem trzecia noga(psl i hołownia )cudownym zrządzeniem przytulą się do pisu.Kaczka stwierdził że będą się dziać ciekawe rzeczy może zaatakuje nas białoruś i będzie okazja wprowadzić stan wyjątkowy?.

9

Odp: Wybory parlamentarne 15 październik 2023 r.

Tak czy inaczej czekają nas wybory w niedalekiej przyszłości. Wątpię, że ktokolwiek chce tworzyć koalicję z pisem a rząd opozycji też długo nie przetrwa. Za dużo różnych składników w tej zupie...