Temat: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

Cześć Chłopcy możecie mi powiedzieć jakim Biegiem orze się Zt 323 ?????

GG 16238418

2

Odp: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

To dorzuce się do pytania, i pytam":
Jakim biegiem orać 303 pługiem Overum 4 skiby???

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

3

Odp: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

No wiec tak JA oram na Piachach 1-2 III, na górkach i troche cieższej ziemi oram już 1 III. Mam oczywiśćie działki gdzie schodze do 2 II. Poprostu zależy od ziemi terenu i tak sobie dobieram biegi a jest w czym wybierać nie ma w końcu jakieś regóły ze musisz koniecznie na jakimś biegu orać.

4

Odp: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

Tu nie można uogólnić.Jak głęboko?Jak szeroko?Jaka ziemia?A jeszcze w jakiej kondycji silnik?Ja śmigam najszybciej jak się da,ale temperatura musi być w normie i dym z komina tylko chwilowo.Najczęściej używany bieg u mnie to pierwsza 4.Ciągam 4 skibowy Kongskilde 1,8 m do tego wał pierścieniowy podwójny i kolczatka podwójna.Jak bez wału to drugą 4.Oczywiście mowa o 323.

5

Odp: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

jak ciągałem   grudziądza 5 to śmigałem I4 lub II4  teraz 3 obrotówka to śmigam II4 lub jak cięzko to III 1 a jak leciutko to III 2  ale na tym biegu to uprawiac nie trzeba

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

A ja ciągam sześcioskibowy 4III po asfalcie i co Wy na to?

7

Odp: Jakim Biegiem Orze się Fortschrittem Zt 323 pługiem zagonowym 5 skibo

:-)   dobre to tak jak ją tylko że ją 5 skibowy