2,941

Odp: Pszenica

Na późną po qq już dałem, po rzepaku może za tydzień. Dziś to nie ma opcji żeby żona pozwoliła mi za bramę ciągnikiem wyjechać.

2,942

Odp: Pszenica

Jak u was pszenice chłopaki susza jak diabli przypala wszędzie będzie duża redukcja plonu

2,943

Odp: Pszenica

Po rzepaku siana w terminie trzyma się nieźle. Po kukurydzy na ziarno wiosną ruszyła ładnie obecnie mocno podsycha. Wytłumaczenie jest takie, późne miały już przed zimą dużo wody, wiosna nadmiar i wytworzyły słaby system korzeniowy.
Susza ogólnie mocno daje się we znaki. Obserwowałem na radarze dzisiejsze opady i burze. Wisły na całej jej długości praktycznie nie przekraczały, więc do mnie nic nie dotarło.

2,944

Odp: Pszenica

A mnie ominęło jakoś niestety!!
Dziś wywiozłem zeszłoroczna pszenicę

2,945

Odp: Pszenica

To ile dostałeś za pszenicę ? Ja się pospieszyłem pod koniec kwietnia za konsumpcję o bdb parametrach dostałem 800 netto

2,946

Odp: Pszenica

U mnie teraz paszowa 840 konsumpcja 12,5 960 a 14 1030

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,947

Odp: Pszenica

U mnie wzrosły wymagania, a ceny zostały.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,948

Odp: Pszenica

13 białko 910netto

2,949

Odp: Pszenica

Moja daje radę. Mimo że przypalonych placy wygląda bardzo dobrze. Siana bardzo wcześnie miała czas by nabrać sił.
Zostało mi z 20 t paszowki i wygląda na to że sprzedam ją drożej od konsumpcji.
No rudy obiecał że coś da. Zobaczymy ile wyjdzie jak podzieli wszystkich równo....

2,950

Odp: Pszenica

Ja równo połowę gospodarstwa mam do dopłat w wyższej stawce. Wnioski do wyborów podział po, więc różnie może być.
Od poniedziałku do dziś wlało 53 l z czego 30 dziś w nocy.

2,951

Odp: Pszenica

U mnie tylko 7 litrów spadło, na razie zboża trzymają się kopałem w grochu do korzeni to wilgoć jakaś w ziemi jest

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile