201

Odp: wspomaganie kierownicy

dałbym grubsze niech spokojnie przepływa. Kelly powiedz skad dokładnie jesteś bo niedaleko mamy do siebie.

202

Odp: wspomaganie kierownicy

Ja jestem z powiatu janowskiego, gmina potok smile

203

Odp: wspomaganie kierownicy

Taka przypadłość, olej z ruskiej nsz50 rozdzielony dzielnikiem strumienia na orbitrol i podnośnik. Na skali mam ustawione już 40% na orbitrol jak jest mniej to ciężko kręcić. Teraz jest jedno ale, jak kręcę kierownicą i nagle zatrzymam to czuje jak przez moment kierownica by chciała jeszcze się kręcić, muszę ją jakby przytrzymywać. Co to może oznaczać, za mały przepływ na orbitrol jeszcze czy co?

204

Odp: wspomaganie kierownicy

Mam mały problem z 323, podczas postoju gdy skręcam to koła idą bardzo powoli, po prostu szybko macham fajerą a koła ledwo co, podczas jazdy jest ciut lepiej ale też bez szału. Co mogło paść? Orbitrol, uszczelniacze na serwie? Pompę wykluczam, ze dwa lata temu zakładałem nową i wszystko lekko pracuje i sprzęgło i kierownica.

205

Odp: wspomaganie kierownicy

Znawcą nie jestem... Obstawiam orbitrol

206

Odp: wspomaganie kierownicy

Massey napisał/a:

Mam mały problem z 323, podczas postoju gdy skręcam to koła idą bardzo powoli, po prostu szybko macham fajerą a koła ledwo co, podczas jazdy jest ciut lepiej ale też bez szału. Co mogło paść? Orbitrol, uszczelniacze na serwie? Pompę wykluczam, ze dwa lata temu zakładałem nową i wszystko lekko pracuje i sprzęgło i kierownica.

Sprawdź na zgaszonym ciągniku, jeżeli kierownica kręci się bez oporu to orbitrol a jak czuć opór ale daje się kręcić to mogą być uszczelniacze na serwo. Jeżeli masz zdrowe to wszystko to nie powinieneś zrobić pełnego obrotu a koła powinny lekko drgnąć.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

207

Odp: wspomaganie kierownicy

Kierownicą idzie kręcić może nie jakoś bardzo lekko ale idzie czyli orbitrol.. Teraz jak się do tego dziada dobrać? Tylko nie mówcie, że całą deskę rozdzielacza trzeba wybebeszać :-o