61

Odp: Dam pracę

Chciałem cię trochę sprowadzić na ziemie bo ty niczym nie ryzykujesz ,najmujesz kurierów i oni odwalają całą robotę ale to wszystko nie jest takie proste nie każdy ma czas 24h na dobę pewnie są tacy co mają ale ja nie .Nie rzucę pracy natychmiast za parę stówek jak w tym czasie ma robotę za tysiące.Więc życzę powodzenia bo ja odpadam.

62

Odp: Dam pracę

Ja od kilku lat zajmuję się transportem (staram się do 1,5 tony, ale najwięcej targałem 3,8 tony). Powiem tak:Do 20 km w dwie strony kasuję 50 zł. Powyżej 20 kilometrów w dwie strony dopiero licze od kilometra i kasuję przeważnie 1,5 zł/km (zawsze liczę w dwie strony). Na brak klientów nie narzekam. Jeśli od admina wpadnie mi jakieś zlecenie to nie pogardzę, z tym że z tą dyspozycyjnością to różnie u mnie bywa. Chyba, że jak zajdzie taka potrzeba i będzie to uzasadnione ekonomicznie to dokupi się jakieś nieduże sprytne autko i zatrudni jakiegoś czarnucha. Czas pokaże.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

63 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2009-11-15 07:21:10)

Odp: Dam pracę

Skasowałem za mocne słowa.

64

Odp: Dam pracę

@tomek1974, on pewnie nie pisał o czarnoskórych tylko pracownikach białych z Polski w Polsce.

65

Odp: Dam pracę

ja odpadam ... myślałem że może jakiś handelek smile

66 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2009-11-15 07:23:41)

Odp: Dam pracę

Skasowałem

67 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2009-11-14 21:56:10)

Odp: Dam pracę

Tomek, nie stresuj się. SPOKÓJ !
Jest propozycja - jest odzew, lub go nie ma. Czasy dojazdu, przejazdu, dostarczenia i inne - to drobiazgi. Ważny jest pomysł  i jego modyfikacje. Mnie osobiście fajera w ręce nie parzy, za odpowiednie pieniądze. Szczegóły można dopracować. To i tak lepsze niż rozwalanie i przyorywanie gówna.

68

Odp: Dam pracę

dodam jeszcze ze jestem za, tylko musimy obgadać szczegóły warunki nie chodzi mi pieniądze tylko ofertę
nic przecież nie ryzykuje....

69

Odp: Dam pracę

Dario napisał/a:

@tomek1974, on pewnie nie pisał o czarnoskórych tylko pracownikach białych z Polski w Polsce.

Spoko "czarnuch" to zapożyczona z komedii "Cłopaki nie płaczą" nazwa pomocnika. U mnie ich nie brakuje i za 20-30 złotych i paczkę fajek robią to co im sie powie przez cały dzień. O zatrudnieniu na legalu nawet nie chcą słyszeć bo komornik zaaz zaopiekowałby się kaską na poczet zaległych alimentów itp.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

70

Odp: Dam pracę

ja jestem ciągle za.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

71

Odp: Dam pracę

Ja tez sie pisze

72 Ostatnio edytowany przez forszajfield (2009-11-15 23:18:33)

Odp: Dam pracę

Co  do  tego  pomysłu  na  biznes  to  jestem  sceptyczny.  Wpiszcie  w  google  hasło  przesyłki  ekspresowe  i  macie  pełen  obraz   tego  rynku.  Rynek  jest  już  zajęty  przez  profesjonalne  firmy  działające  na  rynku  po  kilkanaście  lat ,  mają  dopracowaną  logistykę ,  współpracują  z  PKP , PKS   a  niektóre  firmy  to  i  pewnie   korzystają  z  krajowych  połączeń  lotniczych żeby  było  szybciej ,  przesyłki  są  monitorowane  ,  w  każdej  chwili  można  sprawdzić  gdzie  jest  paczka.  Także  myślę  że  to  nie  wypali  ale  sprobować  można  ,  dlaczego  nie ?
Piotrfire  na  początek  proponuję  spróbować  podziałać  na  rynku  lokalnym np.  na  terenie  swojego  województwa  a  jak  dasz  radę  to  opanować  i  będziesz  miał  klientów  to  wtedy  dopiero  możesz  pomyśleć  o  budowaniu  krajowej  sieci .
I  jeszcze  jedno  stronę  internetową  proponuję  przenieść  z  republika.pl  na  inny  serwer,  republika.pl    nie  wzbudza  zaufania!


Pozdrawiam

73

Odp: Dam pracę

Co  do  tego  pomysłu  na  biznes  to  jestem  sceptyczny.  Wpiszcie  w  google  hasło  przesyłki  ekspresowe  i  macie  pełen  obraz   tego  rynku.  Rynek  jest  już  zajęty  przez  profesjonalne  firmy  działające  na  rynku  po  kilkanaście  lat ,  mają  dopracowaną  logistykę ,  współpracują  z  PKP , PKS   a  niektóre  firmy  to  i  pewnie   korzystają  z  krajowych  połączeń  lotniczych żeby  było  szybciej ,  przesyłki  są  monitorowane  ,  w  każdej  chwili  można  sprawdzić  gdzie  jest  paczka.  Także  myślę  że  to  nie  wypali  ale  sprobować  można

A czy któraś z nich oferuję taką usługę? Ja osobiście znalazłem jedną oferującą przesyłki door-to-door  ,ale to są usługi uzależnione od różnych okoliczności przy cenie 1,5 za kilometr do tego dochodziły rózne opłaty.
Jeżeli chodzi o dyspozycyjność to owszem jest potrzebna ale ja popytałem wśród znajomych czy za takie pieniądze by w razie czego pojechali i wiecie co nie było takiego który by odmówił.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

74

Odp: Dam pracę

Piotrfire  daję  plusa  za  samozaparcie  i  za  poszukiwanie  alternatywnego  zajęcia.  W  końcu  bycie  rolnikiem  nie  zwalnia  nas  od  poszukiwania  nowych  żródeł  dochodów  a  raczej  w  obecnych  czasach i  przy  cenach  naszych  produktów   to właśnie zobowiązuje  do  tego  .  Niestety  dochodowość  w  rolnictwie  maleje  z  roku  na  rok .


Zyczę  powodzenia

75

Odp: Dam pracę

czytam czytam czytam i podziwiam oczywiście plusy

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

76 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-11-19 09:54:39)

Odp: Dam pracę

I co najważniejsze, koszty tego przedsięwzięcia nie zjedzą go za szybko;-) Uważam, że pomysł bardzo dobry, zwłaszcza w przypadku jakiejś nagłej awarii, gdy potrzeba coś „na wczoraj”, ale solidni kurierzy to podstawa, a to w czasie np. żniw czy innych robót w polu może okazać się kłopotem, tym bardziej, że teraz coraz więcej firm i osób prywatnych przestawia się na tego rodzaju usługi i powoli przejazdy we własnym zakresie przestają się opłacać. Jeden kurier na powiat to stanowczo za mało.

Widzę, że wielu z Was jest bardzo chętnych do współpracy, więc może i ja coś zaproponuję, coś co można śmiało połączyć z przesyłkami „szefa” i mieć z tego kilka kolejnych złotówek. No ale o tym w innym wątku - zapraszam - http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 648#p25648 .

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

77

Odp: Dam pracę

?

78

Odp: Dam pracę

no napiszę co się przydarzyło wczoraj zamówiłem zamrażarkę  w najtańszym sklepie internetowym znalezionym na porównywarce za pobraniem i dziś rano dostarczył ją sklep za 120 zł własnym transportem.Niby nic dziwnego ale sklep jest w pabianicach a ja zza torunia i będzie ze 300 km.GoSciowi się opłaciło mimo że wiózł tylko 2 towary........

79

Odp: Dam pracę

lepsze kilo handlu niż kilo...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

80

Odp: Dam pracę

Niestety lepszy byle jaki handelek niż dobry szpadelek .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."