761

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Żartowałem z tą sypialnią.

762

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hej jestem nowy na tym forum, moze kilka słów więc posiadam ciagnik MTZ 820 4x4 kupiłem go w uk,to jest stary ciągnik z lat 80-tych mam pytanko ten ciagnik jest wyposazony w dodatkowy baniak olejowy do pompy podnośnika oraz ma dwie wajchy zmiany biegów hamulce hydrauliczne z koncówkami euro,ogolnie jest w bardzo dobrym stanie a moje pytanko czy myślicie że da radę z pługami cztero skibowymi obrotowymi,oraz co sadzicie na temat sprowadzania ciagników z zagranicy,moze ktoś wie wiecej na temat tej marki traktorów bo ja nie za bardzo sie orientuje.pozdrawiam wszystkich.

763

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Wiesz dać rade powinien ale  czy  mu nie podniesie przodu ? Ja myślę, że ściąganie ciągników  z niesprawdzonych  miejsc to też nie jest takie  mądre bo można kupić  złom smile Ale i też dobrą maszynę.:) Pozdrawiam smile

Sprzedam U-4514

764

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ale  zaraz Waldi ty chcesz sprowadzac  maszyny czy nimi w polu robic big_smile??
co do 4 skibowego obrotowego to odrazu mówie że mam mieszane uczucia  co do podniesienia tego pługa bez podrywania przodu  pociagnac pociagnie  bo musi   zalezy jakie masz ziemie i co za pług  obrotowy chcesz do niego zaczepic bo jeśli cos typu UNIA  4 obrotowa to nawet niemasz co podpinac tego ciągnika do niego  jeżeli juz to jakis w miare lekki pług
te 2 wajchy to oczywiście od biegów jedna bedzie od  wolniejszych -szybszych a druga będzie od 1-2-3-itd   (jeśli sie myle to poproacie mnie )
tak z ciekawości   po ile chodzą te ciągniki na UK
pozatym  MTZ to  ciekawy ciągnik tzw. bocian

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

765

Odp: Powiedzcie coś o sobie

kolego Waldiiii załóż temat w dziale inne maszyny coś pomożemy na pewno, a od MTZ to Tata jest specjalista.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

766

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tym ciagnikiem akurat robiłem juz i jak zachowuje sie dobrze jest silny oleju nie bierze jak na razie,zastanawiam sie dopiero  co do kupnu tych pługów cztero-biegowych sa one bardzo duze,a jesli chodzi o cene tego ciagnika to z transportem kosztuje 11 tysiecy złotych.sprowadziłem rowniez  International 784 to jest amerykanski Case na wiosne tego roku pracuje rowniez w moim gospodarstwie i nie wiem nic wlasciwie na temat tego ciagnika tylko tyle iz mało pali.dzieki za odpowiedzi.:)

767

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Waldiiiii napisał/a:

Tym ciagnikiem akurat robiłem juz i jak zachowuje sie dobrze jest silny oleju nie bierze jak na razie,zastanawiam sie dopiero  co do kupna tych pługów cztero-biegowych sa one bardzo duze,a jesli chodzi o cene tego ciagnika to z transportem kosztuje 11 tysiecy złotych.sprowadziłem rowniez  International 784 to jest amerykanski Case na wiosne tego roku pracuje rowniez w moim gospodarstwie i nie wiem nic wlasciwie na temat tego ciagnika tylko tyle iz mało pali.dzieki za odpowiedzi.:)

sorki za błedy plugi cztero skibowe nie biegowe:nooo:

768

Odp: Powiedzcie coś o sobie

To nie jest wątek na takie tematy chyba pomyliłeś fora

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

769

Odp: Powiedzcie coś o sobie

aa mówiłem mówiłem załóż nowy temat;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

770

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam  wszystkich  .  Jestem  z  neta.

771

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jak jestes z neta ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

772

Odp: Powiedzcie coś o sobie

lepiej  być  z  neta  niż  mieć  celników  na  głowie 

Podobno  żona  jednego  usera  pracuje  w  policji

773

Odp: Powiedzcie coś o sobie

eyy Dragon, o co kaman??
Nie że się czepiam;d
Ale wytłumacz;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

774

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Damian  czytaj  forum  to  pokumasz

775

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no i co ma byc zwiazane z tym ze ktos pracuje w policji ?:P

Sprzedam U-4514

776

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ja  się  dziwię  że  co  niektorzy  potrafią  opowiadać  o  tym  że  jeżdzą  na  opałówce  olbo  o  czymś  innym  na  forum  o  póżniej  się  dziwią  że  mają  kontrolę

777

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wiesz ziomek ja nic nie  mowilem  bo nie jezdze ale i tak mialem nalot  bo mnie szanowny sasiad pod........ hmm

Sprzedam U-4514

778

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ruskie  satelity  u  mnie  orzą  i  sieją  a  młócić  przylatuje  ISS

779

Odp: Powiedzcie coś o sobie

i  jeszcze  chciałem  dodać  że  to  wszystko  na  prędkości  kosmicznej  chodzi

780

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ta a czemu myslisz ze fortschritt to zlom???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? tongue

Sprzedam U-4514