41

Odp: Zgrzyty Oraz Blokowanie Sie Skrzyni??

Przed remontem skrzyni nigdy mi się to nie zdarzyło dlatego myślę że to wina źle ustawionych widełek

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

42

Odp: Zgrzyty Oraz Blokowanie Sie Skrzyni??

Ale jak dobrze pamiętam to widełki przestawiałeś, bo podobnie jak ja chciałeś udoskonalić skrzynie i zaginęły ci biegi do przodu. Wodziki zatrzymują się na zatrzaskach, możliwe że przy składaniu skrzyni, nie złożyłeś jej dokładnie tak samo jak była przed rozłożeniem, a nie da się złożyć idealnie tak samo. Trochę dekiel, trochę wajchy są przesunięte i wyrobiona wajcha wyskakuje.

43

Odp: Zgrzyty Oraz Blokowanie Sie Skrzyni??

Piotrze, Crew1987 ma ZT323, a tam droga od dźwignie do skrzyni jest długa i kręta wink Wystarczy po jednym małym luzie tu i tam,ai dźwignie same zaczyną się blokować. Żeby to dobrze naprawić, trzeba poświęcić na to kilka ładnych godzin i każdy element dopasowywać do drugiego indywidualnie. Ty masz natomiast ZT303 i tu sprawa jest dużo prostsza. Skoro przed remontem to się nie zdarzało, a teraz tylko wyskakuje Ci dźwigienka, to przychylam się do tego co napisał Dario.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.