21

Odp: Fortschritt E-513MDW

ale co się nasłuchasz przez te CB to twoje smile)  też mam załozone jak jade gdzies dalej od wioski  po bardsziej głównych a tak to mi nie potrzebne  bo co na polu z kim bede gadał smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: Fortschritt E-513MDW

piekny kombajn daj nam namiar na handlarza który sprowadza sprzęt ze Szwecji, kolega ma CB w każdym ciagniku przydaje się, w razie problemow i mozna obiad w domu zamówić smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

23

Odp: Fortschritt E-513MDW

Jego ogłoszenia były w tygodniku rolniczym i telegazecie"Import kombajnów zbożowych fortschritt, john, deere ,claas ze szwecji oraz innych maszyn rolniczych",teraz sie pewnie  w internecie ogłasza ale nie sprawdzałem.Dokładnie to wam nie powiem bo niepamiętam ale jadąc od strony Ożarowa to przed Sandomierzem na lewo,no wiem mało konkretnie ale tylko tyle moge powiedziec.

24 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2010-12-28 20:47:21)

Odp: Fortschritt E-513MDW

E 513 ? przecież to E 514 z naklejką DMW ale mogę się mylić bo nie otwierają mi się foty te duże

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

25

Odp: Fortschritt E-513MDW

jak masz heder 3,6 to z chęcią się zamienię ja mam 4,2 potrzebuje 3,6 bo mam kiepski dojazd na pole i 4,2 to na styk a sasiad stawia ogrodzenie z klinkieru i może byc ciężko z 4,2 a tak to zawsze troche zapasu