21

Odp: T-088

Fenol  no nie wiem czy prawda czy nie prawda ale wszystko się psuje  ...
zauważ że wszystkie mniejsze spółdzielnie coś hodujące posiadają takie rozrzutniki  i nie narzekają
niedawno  wozili do mnie na pole osad  z oczyszczalni  gościu mówił że na jeden rozrzutnik sezonowo samego wywożenia na pole wychodzi ponad 3 tysiące ton  i jakoś nie narzeka i nie widziałem żeby  go naprawiał na środku pola  gość dodał że na żądny inny gównomiot go nie zamieni

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: T-088

Siema koledzy.Poszukuje katalog do rozrzutnika t088

23

Odp: T-088

Witam! to co mogę wypowiedzieć sie o starym niemieckim T-088 to jest naprawdę Kamień, co do nowego składanego w PL to lepiej dołożyć pare groszy i kupić coś innego, sąsiad ma nowego to non stop mu sie ***, tz. wałki, przekładnie, sprzęgło, a na dodatek mało tego to urwała mu si oś tandemu w czasie transportu, żeby nie obciążnik tuza ciągnik by leżał na boku, co do ładowności to krokodylem 180cm wchodzi zaledwie 8. NEGATYW!!!!!!!!!!!

24

Odp: T-088

ponawiam pytanie jak wysoki jest rozrzutnik z boku?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

25

Odp: T-088

Ale chodzi ci o bort ,adapter czy z nadstawami do kukurydzy?

26

Odp: T-088

chodzi mi o bort, jest na tapecie miła ładowareczka za mądre pieniądze ale nie podnosi wysoko a chce sobie TO88 sprawić kiedyś.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

Odp: T-088

leslaw00 napisał/a:

Siema koledzy.Poszukuje katalog do rozrzutnika t088

Tutaj kolego masz katalog:

http://katalog.rolnika.pl/T-088/Katalog … mp;MagNo=1

A tutaj wszystkie części do tego modelu w najlepszych cenach

www.Rolnika.pl


Pozdrawiam

28

Odp: T-088

O tych nowych też coś takiego słyszałem od kolegi że jednemu oderwała się  jedna oś i  przekładnie    sie posypały może o tym samym sprzęcie mówimy wwak ? Ja tam wolał bym jakoś ramę kupić i sobie samemu złożyć wiem co mam ! sąsiad tak zrobił ze swoim drugim  T088 i nie narzeka lepiej sie sprawuje jak ten pierwszy co kupił po remoncie za 25 tysi !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: T-088

kiedyś też tak myślałem policz ile dasz za części, i już nie będzie tak ładnie, 25 tysięcy  to pewnie był pozłacany smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

30

Odp: T-088

fenol 25 tyśi za dobry stan to nie tak dużo zobacz ile kosztują tytany i wcale nie są lepsze mam dwa to coś wiem

31

Odp: T-088

Fenol napisał/a:

kiedyś też tak myślałem policz ile dasz za części, i już nie będzie tak ładnie, 25 tysięcy  to pewnie był pozłacany smile

Tak a felgi miał wysadzane diamentami lol !  nie taki jak nieraz na allegro wystawiają po kompletnej odbudowie cool Kumpel jest kalkulant  i wykalkulował ze mu taniej wyjdzie zrobić od podstaw jak kupić odpicowany tylko że robił go do kukurydzy to trochę taniej no i nie żałuje jeszcze przerobił przesuw taśmy to zasuwa jak szalona smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

32

Odp: T-088

oglądałem te sprzęty na allegro i całkiem całkiem fajne smile adapter jest z wałkami pionowymi i odnośnie tego mam pytanie - na jaką szerokość rozrzuca ten adapter i czy równomiernie na całej szerokości ?? Myślę nad zmianą mojego rozrzutnika na większy a te polskie tandemy to takie troszkę nie bardzo mi się wydaje :hmmm:

33

Odp: T-088

trzeba jeździć co drugi ślad wtedy wychodzi w miarę równo

34

Odp: T-088

Ja jak rozrzucam podłoże po pieczarkowe to również co drugi ślad .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

35 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-02-23 09:20:41)

Odp: T-088

Fenol jeździłem parę dni tym rozrzutnikiem i za szeroko to on nie rozrzuca i do tego nierównomiernie tak jak mówia chłopaki co drugi ślad i jest ok.

Od wczoraj testujemy nowy zakup czeskiego  RURa 60 ze stołem i takimi ale talerzami i powiem jak po 1 dniu pracy pomiot kurzy rozrzuca na 8 metrów a ladownośc 6-7 ton i heja w pole


:smiley::smiley::smiley:

36

Odp: T-088

szeroko sypie jak jest równo naładowany na całej pace  i jest spory posów

37

Odp: T-088

pomiot to zupełnie inna bajka podejrzewam że T088 poniósłby klęskę, choć widziałem taki rozrzutnik z dwoma dużymi talerzami. Czym śmigasz z RURem? Nie pękasz się rozwalać teraz pomiotu? Do marca jeszcze parę dni a do końca zimy też troszku.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

38 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-02-24 09:35:33)

Odp: T-088

Fenol u nas Duda na 3000 tys. h. na rzepaki  od poniedziałku rozworza a my na tych mokrych kawałkach póżniej zapomnij że uda się wjechać. Co do ciągania zapinamy 1025 i spokojnie sobie radzi nawet Belarus daje spokojnie radę.

:smiley::smiley:

39

Odp: T-088

Witam panowie ma ktoś T0-88 z takim adapterem http://www.e-skladnica.pl/pl/p/01-BEBEN … RETNY-/325 ?
Jak to się sprawuje bo planuje wymienić w swoim na takie ślimakowe  ?

40

Odp: T-088

W Forszu nie wiem ale ślimakowe rozwalają równo, na to nie można narzekać.