1,061

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam

1,062

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hej wszystkim. :brawo:

Pochodzę z centralnej Polski, a dokładniej okolice Wrześni. Wpadłem tutaj i jestem mile zaskoczony przeróżnymi wiadomościami. Mam 31 lat i jestem posiadaczem 323A rocznik 1990 - od miesiąca. Niedługo wstawię fotkę mojego forszaja. :smiley:


Pozdrawiam i z góry dziękują wszystkim za okazaną pomoc w przyszłości. Ukłony w Waszą stronę. Super że takie forum powstało

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Fortschritt_Warenzeichen.jpg/220px-Fortschritt_Warenzeichen.jpg

Gadu-Gadu ----> 1090465

1,063

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy witamy..

1,064

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam na FORUM FORTSCHRITT i IFA smile !

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

1,065

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich nazywam się Artur, mieszkam niedaleko Wolina i jestem szczęśliwym posiadaczem 323A z roku 1990

1,066

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy witamy

1,067

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,068 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2011-03-11 21:28:31)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Chłopaki !
Nie przepadam za tym określeniem, ale chłopcy brzmią zbyt frywolnie i poufale, trącając o perwersję. Panowie pompatycznie a koledzy przedwcześnie. Więc sory, tak musi być.

1,069

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć wszystkim,

1,070

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ponownie witam na FORUM FORTSCHRITT i IFA  ! nasz rodzinka się powiększa

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

1,071

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich Forumowiczów. Na imię mam Paweł i jestem z okolic Legnicy woj. Dolnośląskie. Moja obecność tutaj spowodowana jest zamiarem zakupu ZT323. Liczę ,że obecni tu ludzie z doświadczeniem pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam Wszystkich

1,072

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam  kolege  smile  mamy blisko do siebie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,073

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy na forum

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,074

Odp: Powiedzcie coś o sobie

radamowicz napisał/a:

Hej wszystkim. :brawo:

Pochodzę z centralnej Polski, a dokładniej okolice Wrześni. Wpadłem tutaj i jestem mile zaskoczony przeróżnymi wiadomościami. Mam 31 lat i jestem posiadaczem 323A rocznik 1990 - od miesiąca. Niedługo wstawię fotkę mojego forszaja. :smiley:


Pozdrawiam i z góry dziękują wszystkim za okazaną pomoc w przyszłości. Ukłony w Waszą stronę. Super że takie forum powstało

Z Wrześni mamy kombajn big_smile
Wszystkich serdecznie witamy :dance:

1,075

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy

1,076

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Pawle !
Dzięki za pozdrowienia.

1,077

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam kolegów.Jestem tu nowy mam na imię Kamil jestem z województwa mazowieckiego od dawna już czytam wasze forum wkoncu postanowiłem dołączyć do waszego grona.Mam nadzieję że troche mi będziecie mogli pomóc bo mam zamiar kupić w tym roku kombajn i raczej będzie to 512.

1,078

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Kamil, witamy na forum big_smile

1,079

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy Witamy..

1,080

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowego kolegę