1,141

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam szczecin to nie daleko mnie więc może zobaczę na żywo można wiedzieć  gdzie mieszkasz

1,142

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam , chętnie obejrzymy zdjęcia twojej maszyny.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,143

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy smile
tylko koniecznie musisz sie pochwalić wink

1,144

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Radek !
To było wejście smoka ! Rozwiązywanie problemów, to nasza specjalność. Damy radę.

1,145

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Miło mi bardzo:) Czekam na możliwość tworzenia wątków w którym to będę mógł zamieszczać zdjęcia i opisy kolejnych etapów pracy. W tym momencie posiadam kilka zdjęć ciągnika jednak gdy za jakieś 3 tygodnie (wybieram się na urlop) zabiorę się za kolejne prace będę mógł temat uaktualniać.

1,146

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Leci pasek czerwono niebieski. Udanego wypoczynku życzę.

1,147

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tak wiem:) Już oczywiście napisałem priva i czekam. Na urlopie nie będzie wypoczynku bo jadę właśnie "do domu" robić fortschritta;)

1,148

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Radek i życzę wytrwałości w dokończeniu forsza.

1,149

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy. I
Powodzenia.

1,150

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy następnego fanatyka fortschritta smile

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

1,151

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Powodzenia  Radek !!

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,152

Odp: Powiedzcie coś o sobie

szkoda że jest tak mało ludzi jak Twój ojciec z pomysłami i zapałem do pracy wielki szacun dokończ jego dzieło POWODZENIA

1,153

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Również po raz pierwszy w tym wątku witam Wszystkich dawno i nowo przybyłych. Sam na początku popełniłem błąd, że się tu nie przywitałem i trochę mi się oberwało za wymądrzanie (mam nadzieję że koledzy mi to wybaczyli wink ) i od tamtego czasu już dobrze wiem jak takie przywitanie jest ważne, jak poprawia atmosferę i jak bardzo ociepla stosunki....

oloe34 napisał/a:

Sąsiad,sąsiad 15 km ode mnie.

Ale jak się spotkamy, to mam nadzieję, że się oloe34 zdemaskujesz...

Lujan, gdybym prędzej tu zajrzał, to pewnie bym Cie odwiedził, bo akurat przedwczoraj byłem pod Szczecinem. Szkoda, może następnym razem.... Powodzenia w dziele!

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,154

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam! nadrabiam zaleglosci. wystrzelilem z tematem ale sie nie przywitalem za co przepraszam. Mam na imie Bartek, 21 lat wieś Boguszewo pow. grudziądzki.od 3 lat kosze fortschrittem E 512 big_smile

1,155

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy :beer:

1,156

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemka smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,157

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,158

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Bartek

1,159

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam prawie sąsiada.

1,160

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Bartek !