21

Odp: LEXION 600

a gregormx wnioskujac z twojej wypowiedzi to ty pracujesz w ulenbergu?

22

Odp: LEXION 600

Przeczytal pierwszy i trzeci post tego wątku

23 Ostatnio edytowany przez Pietia (2010-09-27 13:30:12)

Odp: LEXION 600

Chłopaki oglądałem wczoraj w Bednarach Lexiona 760 potęga na gąsienicach kosa 9,15 smile

24

Odp: LEXION 600

Pietia chyba coś namieszałeś z tego co mi wiadomo to ostatnie dziecko lexiona to 700-ka z kosą 12m chyba ,że to jakiś prototyp był.Miałem też pojechać na pokazy ale kosiliśmy w niedziele jeszcze grykę za Białym Borem koło Szczecinka jeszcze zostało się nam ponad 200 ha deszcze nas pogoniły.A propo po ile u was w rejonie jest gryka mam tonę na sprzedaż u mnie jest po 1700 na skupie w kaszalni ponoć po 2100 płacą

25

Odp: LEXION 600

Jak będziemy kończyć tą grykę to porobie trochę fotek tego lexiona 600 co koszę tak naprawdę to nie mam ani jednej fotki a kosze nim dwa miesiące i coś wrzucę na forum

26

Odp: LEXION 600

u nas tak jak piszesz 2100 daj namiary na tego gościa co ma tyle gryki to mu podam gdzie ją dobrze sprzeda i kasa na rękę dostanie a i powiedz jak tam sypie gryka w tamtym rejonie

27

Odp: LEXION 600

Gryka tam gdzie koszę jest jednym słowem flancowana.Jakieś cwaniaczki z Warszawki ponabierali tam hektarów sama 5 i 6 klasa i nasiali wiosną pod kątem dopłat gryki.Siali pod talerzówkę siewką do nawozów a że nasiali tego 500 ha to teraz koszą co się da.Są pola gdzie sypie ponad tonę z ha ale większość to ok 300-500 kg z ha.Problem jes jeszcze taki że jest mokra i nie można jej czysto skosić.Cena jaką uzyskują po potrąceniach to ok. 1400 za tonę

28

Odp: LEXION 600

ok a była desykowana czy na żywca ją tniesz

29

Odp: LEXION 600

Są to pola uprawy ekologicznej zero oprysków i nawozów masakra,pękła mi już główka przy kosie

30

Odp: LEXION 600

to se teraz wyobrażam co tam jest na polach ach ci krawaciarze wszędzie ich pełno i na polach i nad wodo :uuuu:

31 Ostatnio edytowany przez gregormax (2011-01-02 20:52:05)

Odp: LEXION 600

http://www.fotoload.pl/index.php?id=960 … a440eef436

w tym zbiorniku co widać na fotce miałem 8 ton gryki pszenicy wchodziło 10 ton

32

Odp: LEXION 600

piekny kombajnik kosiłem takim  super sprawa ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

33

Odp: LEXION 600

tym co kosiłem już go sprzedał szef teraz ma kupić 3 700 setki na gąsienicach kombajny są dobre ale za dużo nafaszerowane komputerami jak wszystkie maszyny claasa jest dużo awarii mamy tu serwis i napraw jest więcej z nowymi claasami jak z tymi z lat 90

34

Odp: LEXION 600

ja mówie że są piękne i fajnie sie nimi kosi a nie że są bezawaryjne big_smile  jak stoi to teraz sie nie psuje a jak zaczyna kosic to zawsze coś wyskoczy big_smiletongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: LEXION 600

Nie zakładam nowego wątku więc podpinam się tutaj w końcu chodzi o claasa. Mam pytanie do pawmen3 jest posiadaczem claasa dominatora114. I właśnie czy jest to commandor 114cs z wytrząsaczami bębnowymi jak w BS?? Czy typowy klawiszowy dominator???

36

Odp: LEXION 600

jest  to  kombajn  z rotorami ... a nie wytrząsaczami ...   BS  to są pomyłki ....  polacy próbowali podrobic znów coś    i  im nie wyszło ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

37

Odp: LEXION 600

zaskoczyłeś mnie wydawało mi się zawsze że BS są bardzo dobre.
Commandor to ciekawe kombajny, mają takie krótkie dupki. I byczo wyglądają tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]