21

Odp: wali olej z pod wtryskiwacza 3

Silnik IFA 6 garów,uszczelki najpierw były metalowe a teraz sa z tworzywa jakiegos.Głowica 1 była peknieta i wymienilismy cały słupek oraz wszystkie pierscienie.Te ilosci oleju sa za duże.Mysle ze bez pierscieni by tyle zie zżerał:)Nie powiem ci wiecej o silniku bo to szwagra jest  kombajn a on z internetem ma niewiele wspólnego.Ja staram sie znalesc przyczyne bo sam sie zastanawiam jak to mozliwe a przeciez to żadna filozofia taki silnik i jednak sie nie udaje.

22

Odp: wali olej z pod wtryskiwacza 3

Piotrze mam pytanie czy w silniku 4 garowym takim jak mamy w ciągniku , kombajnie są uszczelniacze na zaworach ? ja dawałem głowice go regenareacji i kupywałem prowadnice i zawory ale żadnych uszczelniaczy a mam podobny problem z olejem .

23

Odp: wali olej z pod wtryskiwacza 3

Z tych silników IFY, to tylko w tym 6VD SRF (czyli tym bardziej Man'owski, z 6-cioma osobnymi głowicami) były takie uszczelniacze.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.