21

Odp: Pomocy glupi orbitrol

No to już nie pomogę ale na logikę to szukaj ciśnieniowego bo on ma kulkę którą widać a obok niego powinien być odpływ a prawo-lewo to na pewno są osobno ale mogę się mylić.

22

Odp: Pomocy glupi orbitrol

ok luźno, juz chyba wiem ktory to cisnieniowy, taka kulke faktycznie troche widac, tak w bocznej sciance, wiec reszta pojdzie metoda prob i błedow:D dzieki i pozdro

23

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Jest to tak: te skośne to jeden ten wyżej to cisnieniowy a ponizej powrót . po drugiej stronie są do skrętu, ale jak je podłaczyć w ciągniku zeby przy ruchu kierownicą w prawo koła też w prawo sie kręciły to Ci nie powiem . Musisz sam spróbowac . jak za pierwszym razem pomylisz sie to juz za drugim zrobisz to dobrze.  Powtórze sie: te skośne to są odpowiednio- ten wyższy to ciśnieniowy, a ten nizej to powrót .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

24

Odp: Pomocy glupi orbitrol

dzieki dzieki kolego;) jak zrobie to wtedy opisze rezultaty

25

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Miałem ten sam problem... Pomogła mi firma ROLMET z Tucholi - jej adres : www.silowniki-tuchola.pl

26

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Witam, dziś odebrałem z uszczelnienia orbitrol ORSTA z bizona 

i jak skręcam w prawo, wyrywa kierownicę z rąk i orbitrol kręci nią w lewo, i odwrotnie

jutro wiozę 2 raz, pewnie coś źle złożone, miał ktoś taką przygodę?

27

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Jakiś paprak Ci go naprawiał złozenie go poprawnie zajmnie nie więcej iż 10 min.

28

Odp: Pomocy glupi orbitrol

źle złożone orbitro. jak nie wie jak go ustawić to nie zrobi Ci go

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

29

Odp: Pomocy glupi orbitrol

witam, spotkałem się na forum z następującym cytatem na temat orbitrola "w Moim to można kręcić kierownicą na zgaszonym a tam ani drgnie czyli dobry jest" czy jak kręcę kołami przy wyłączonym silniku tzn, że mój orbitrol jest w połowie dobry czy w połowie uszkodzony?

30

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Jest bardzo dobry, mój na zgaszonym silniku jak jedzie to można skręcić kołami, ale na postoju przeskakuje, ale powinien jeszcze długo pracować bez problemów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

31

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Te blaszki to wyciąłem z sprężyny szczotko trzymacza rozrusznika e 281 ,a co dokładnie podtaczał?

32

Odp: Pomocy glupi orbitrol

ząbek wyciąłem szlifierką z cienką tarczą a działa mi to już dwa lata

33

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Jak ja bym chciał być sąsiadem KOSESIA  życie stało by się o wiele prostrze .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

34

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Marku nie ma problemu ,w mojej wiosce jest gospodarstwo na sprzedaż z zabudowaniami oraz ładną piętrówką ,tak że zapraszam .

35

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Masz + za całokształ  bo zapomniałem że tu są plusy i dzięki za szczere chęci za pomoc w naprawie mojego sztrucla(prasa ).ZA przeprowackę dzięki ale posiadam wraz z żoną mieszkanie 220m to mi styka poszukaj coś mniejszego to się przeprowadzę i w przystępnej cenie

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

36

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Witam serdecznie kolegów z forum
Mam taki problem, mianowicie kiedy podłączyłem orbitrol jak opisał to kolega.
Skośne wejścia góra zasilanie niżej po skosie powrót napompowało orbitrol zablokowało kierownice i o mało pompy nie rozerwało
nie zamieniałem jeszcze przewodów na odwrót w celu sprawdzenia bo znalazłem to forum i czy to na pewno dobre podłączenie. Mam orbirtol "orsta 250 cm".
W czym może tkwić problem przewody drożne,pompa nowa,siłowniki po regeneracji.
Proszę o pomoc.

37

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Zasilenie z powrotem zamień bo jest źle  i powinno pomóc ,chyba że sam go rozbierałeś?  Ps. wypadało by się przedstawić w odpowiednim dziale .

38 Ostatnio edytowany przez Laszek (2012-08-06 23:23:20)

Odp: Pomocy glupi orbitrol

ja tam w ogóle nie brał się za rozbieranie orbitrola. kuzyn opowiadał, że jacyś wynalazcy u niego we wiosce robili orbitrol to jak go złożyli to po odpaleniu kombajnu kierownica tak się kręciła że nie było widać jej ramion smile chyba zrobili z niego silnik hydrauliczny...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

39

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Jak naprawiałem pierwszy raz w bizonie to ledwo mi kciuka nie urwało ale teraz to nie problem.

40

Odp: Pomocy glupi orbitrol

mam problem zamontowałem orbitrol orsta 160 do ciągnika ale grzeje sie pompa i orbitrol jaki powód?