81

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Tak więc mam teraz na 20 śrub bo doszły po 4 na bok po przedłużeniu.

82

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

A jakie masz powiercone otwory w tuzie na śruby ??? Masz otwory z lekką tolerancją  na jakieś nie dociągnięcie ??
Bo ja mam powiercone wszystko wiertłem 18 mm tak jak średnica śrub .

GG 16238418

83

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Jak masz palenisko to wiadro koksu i do dzieła i jak dostanie kilka młotków to tylko będzie mocniejsze.

84

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

a czy węglem dało by radę to rozgrzać ???

GG 16238418

85

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

koks najlepszy  jest   węgiel  to do pieca do domu a nie do paleniska ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

86 Ostatnio edytowany przez koseś (2011-09-19 11:40:45)

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Jeśli masz dobry nadmuch to i węglem dasz radę nagrzać . Ostatnio w piecu suszarni opalanym słomą odpuściłem półoś od Kamaza to i węglem dasz radę tylko potrwa to trochę dłużej .

87

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

A co myślicie o tym żeby nadciąć  owy płaskownik wygiąć go odpowiednio i zespawać w nadciętych miejscach tak że nie będzie śladu po cięciu ???

GG 16238418

88

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

To już nie to samo co na gorąco..

89

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

No tak ale nie mam innego wyjścia . Materiał zostanie nadcięty tylko na grubości 5 mm

GG 16238418

90

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Kamil, nie chcesz rozgrzewac węglówką a chcesz nacinac, zastanów się dobrze bo jak masz popsuc kawał dobrej roboty to lepiej postaw to w kącie i niech czeka na lepsze czasy bo popsuc to nie sztuka.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

91

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

To już lepiej zapłać te 250zł i niech Ci majster zrobi to porządnie bo na bank na pionowym spawie będzie potem pękać chyba że z ukosujesz i dodasz nakładkę z ukośnymi bokami kształcie rombu.

92

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Weź się za ten palnik i dawaj

93

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Jak myślicie dam radę moim palnikiem na propan butan ????

GG 16238418

94

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Z browarem w lewej ręce!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

95

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

jak nie spróbujesz nie będziesz wiedział ..    a jak potniesz pogniesz i pospawasz to   osłabnie ... chodź powstaje pytanie do  czego będziesz to używał ...  jak  jakieś małe ciężary to sie nie ma co łamac i ciąc  będzie szybciej  dla ciebie ...  a jak masz zamiar tam wieszac   odważnik  1t to  lepiej  grzac ...  chodź taki odważnik forszajowi to  nie wiem do czego big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

96

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Dla  ozdoby big_smile

GG 16238418

97

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Chyba tekturowy.

98

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Hehe więc jutro jak wrócę z Komisji Lekarskiej  Kupię butlę gazu  podczepię palnik i heja .

GG 16238418

99

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Moi drodzy koledzy udało się !!!! smile Wygiąłem ramiona tak jak chciałem smile na początku próbowałem palnikiem lecz nie dało rady za niska temperatura więc wyciągnąłem ciężki sprzęt ( palenisko )  podpaliłem i wrzuciłem każde ramie oddzielnie po 10 min ramię czerwone  tam gdzie trzeba założyłem je do uchwytu dwa uderzenia młotem i jest pięknie smile jutro wrzucę dalszy ciąg fotek z budowy tuza smile

GG 16238418

100

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

No i widzisz kowalstwo nie jest takie trudne wink