141

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

łukasz z dolnegośląska jest nas paru ...   do strzelina mam kawałek ...  jezeli byś coś znalazł  bliżej swidnicy to nie ma sprawy ...    diablo jest z tamtych okolic smile może on coś wie big_smile
zresztą  znajdź wątek  mapa forszajowców i zobacz kto jest z okolic napisz do niego i może się skusi na oględziny

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

142

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

łukasz masz coś na "oku" w naszych okolicach?

143

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

tak mam z samego strzelina mozesz do mnie napisac na email? wysle fotki. czekam na kontakt lukasz.haryk@gmail.com

144

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

MAREKPE wiesz może coś o tym kombajnie z podzamka?? znajomy kupił go w tamtym roku. Mocno zjechany jest ten kombajn ?? czy jeszcze pokosi ??

145

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Właśnie, że nie jest aż tak zdarty. To co na liczniku to oryginalny przebieg. Masa rzeczy była w nim robiona. Ostatni sezon (2010) przeleciał cały bezawaryjnie.Wcześniej wiem, że miał urwany wał jezdny i trochę innych drobnych awarii. Napęd kosy przerobiony od rekorda. Poza tym to jedna z lepszych 524 jakie widziałem w sprzedaży w porównywalnych pieniądzach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

146 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2012-01-24 14:35:56)

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

http://otomoto.pl/fortschritt-524-mdw-A79150.html
A może ktoś wie co z tym kombajnem jest nie tegos bo na sprzedanie to to jest dawno , a cena jest  przyzwoita .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

147

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Pewnie to już padlina tylko  ładnie wygladająca lub każdego odstrasz niska cena

148

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Aha muszę przekazać  teraz jest niezła maszynka sieczkarnie dostał i wiem ze 2 awarie była głowica była pęknięta to 2 dni stali czy 3 i jakieś łożysko

149

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

witam szukam instrukcji obsługi  fortschritt 524 najlepiej w j polskim:-) czy wiecie ile kosztuje silniczek ktory cofa gardziel w mdw e 524 z 1990 roku?

150

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

A do cofania to czasem nie jest zwykły rozrusznik.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

151

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

do cofania jest rozrusznik ..   i zwykłe koło  zamachowe

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

152

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Witam jestem nowy na forum pochodzę z okolic Wrocławia i potrzebuję opini na temat tego kombajnu
http://moto.allegro.pl/fortschritt-e524 … 04867.html

153

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Kolego proponuję odwiedzić odpowiedni dział i się przedstawić najpierw smile