781 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-03-05 10:13:57)

Odp: turbo doladowanie

Papej nowe turbo od 80tki to 800zł  używane, gdzie go szukać? Ja kombinuje bo mi się trafiało za 50 zł od 6 cyl iveco

Polum czyli masz zatkany jeden kanał .....

782

Odp: turbo doladowanie

Więc jeżeli nowe to obojętnie te :
http://allegro.pl/tkr7-turbina-turbo-tu … 46256.html
czy te 
http://allegro.pl/turbina-turbo-zetor-u … 73931.html ?

783

Odp: turbo doladowanie

To jest dobra cena.

to Krzysiek:
Tak, mam jeden kanal zatkany.
Mam turbo K36 z Liaza.
Chciałem od Z16145,ale jest dla nas drogie,nowe okolo 2-3000 Zl na wasze.
To turbo z Liaza kupilem za 500Zl i jest po remontu.
Laduje mniej,ale wystarczy to.

784

Odp: turbo doladowanie

dzięki polum!

785

Odp: turbo doladowanie

A co powiecie na taki eksperyment?
http://img838.imageshack.us/img838/8750/img0023sph.jpg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

786 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-06 17:43:52)

Odp: turbo doladowanie

To jest w stylu "wszyscy mają turbo mam i ja " smile  Jak  dobry silnik + turbo to powinien zasuwać tak jak 912 smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

787

Odp: turbo doladowanie

Ta turbina jest zamontowana w ciągnku mojego sąsiada i do tego grubo ponad rok temu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

788

Odp: turbo doladowanie

MAREKPE
no i........  pisz coś więcej...

789

Odp: turbo doladowanie

Tak jak pisze Sebastian na yt jest masa filmów z uturbionymi 60-tkami, ale może faktycznie to poprawia właściwości silnika (kilka kucy więcej, odrobinę mniejsze spalanie????)

790

Odp: turbo doladowanie

Krzysiek napisał/a:

MAREKPE
no i........  pisz coś więcej...

No i właściciel twierdzi, że spalanie mu spadło w przeliczeniu na robotę, a sporo zyskał na mocy. Ja tym nie jeździłem to nic nie mogę powiedzieć. Coś w tym chyba jest bo opony zmienił z 14,9 na 16,9 Na pewno dużo ciszej pracuje.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

791

Odp: turbo doladowanie

Widziałem, u kol Zająca. Zdaje się że od Lublina.

792

Odp: turbo doladowanie

Zgadza się.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

793

Odp: turbo doladowanie

z tego co widzę to 40-stka -> wujas ma też z oponami 16.9 i śmiga jak głupi i jest mocniejszy niż moja 60_tka na 14.9

794

Odp: turbo doladowanie

korner2 napisał/a:

Tak jak pisze Sebastian na yt jest masa filmów z uturbionymi 60-tkami, ale może faktycznie to poprawia właściwości silnika (kilka kucy więcej, odrobinę mniejsze spalanie????)

Turbo jest dla silnik zawsze ++,ale z rozumem, nie jest dobre silnik wiele ladowat, potem to jest dla niego złe.

795

Odp: turbo doladowanie

Chłopki jak by ktos szukał turbo zetor dobra cena

http://moto.allegro.pl/turbosprezarka-u … 39570.html

796

Odp: turbo doladowanie

turbo maniacy ile wam spadło ciśnienie oleju po założeniu turbo?
bo mi o 2 at. Jak dla mnie to za dużo bo teraz na zimnym mam 3,2.
Tak sobie teraz myślę może korek trzymajacy sprężynę od zaworu jest źle zrobiony, tokaż go robił od nowa by mozna było im spuszczać olej z turbosprężarki.
Ciągnik poskładany brakuje wydechu nie robiłem jeszcze testów polowych. Na podwórku daje za mało max 0,2 zobaczę w polu.
Jak się okażę ze duży spadek ciśnienia to wina korka, to będę brnął dalej...... w chwili obecnej szukam serwisu turbo który by chciał zamienić moje na to z ursusa 4 cyl, na allegro moja turbina stoi 1000-1200zł za używkę, ale chodliwe to nie jest....

797

Odp: turbo doladowanie

Mnie spadło ciśnienie oleja po założenie turba okolo 0,3-0,5bar,wiecej nie.

798

Odp: turbo doladowanie

Krzysiek PiotrK ma mocniejsze sprężyny do tego zaworu. Ale pierwsze  może podłóż podkładkę między ten nowy korek a sprężynę

GG 16238418

799

Odp: turbo doladowanie

Porównaj Krzysiek nowy korek ze starym. W nowym tak jak i w starym sprężyna nie powinna się chować środka korka. Tak jest w innych korkach, ale nie tu.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

800

Odp: turbo doladowanie

działa
Nie cisnąłem ale w średniej orce daje do 0,6 bara
wrażenia?
Nie chciałbym kierować się emocjami, ale wychodzi na to że jest za....ta róznica.
Orałem piach ale na górce. Idzie!
trzeba to poczuć
Polecam