341

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dziś zamówiłem ON po 5,48 .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

342

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

traktor napisał/a:

Słyszałem  że sprowadzają  nawozy azotowe z Ukrainy  tansze o 30 % Tylko gdzie one są ?  Wiadomośc  program rolny 1PR

Na przykład u mnie ale cena u handlarza  nie dużo niższa od polskich złodziej ! :uuuu:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

343 Ostatnio edytowany przez zorak (2012-03-05 14:49:11)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Osadkowski-Cebulski chyba ma za dużo klientów i chce mieć jednego mniej. Za saletrę z puław w piątek telefonicznie powiedzieli mi cenę 1520 zł, dziś byłem osobiście i cena już 1530 zł. Kupuje u nich od ładnych kilku lat zostawiając dziesiątki tysięcy i drobne rzeczy biorę na przelew na 2 tyg. a grubsze na termin 3 miesięcy. Chciałem wziąć 5 ton na dawkę startową i wyliczył mi cenę 9125 zł z czego 7659 zł nawóz a 1466 zł za termin 3 miesięcy hmmm czy tylko mi się wydaje że coś tu jest nie tak ? czyżby zmiana polityki firmy ?
a jeszcze żeby było śmieszniej to nie przywiozą mi towaru, nawet za odpłatnością.

gg 5118068

344

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Kopnij go w dupę tylko powiedz  im za co aby bardziej bolało wszystkie firmy biorą około 1,3% za miesiąc bez zbędnych ceregieli czyli w twoim przypadku niespełna 300zł więc to się w głowie nie mieści a jeśli będą Ci wmawiać że nastąpiła pomyłka to w ramach rekompensaty powinieneś dostać termin bez odsetek.

345

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja kupowałem tydzień temu z terminem 7 dni paletę za 1320zł brutto ( ZPZiR Rola Człuchów)
Zrób tak jak koseś pisze.......

346

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u nas w podrzędnym sklepie jest po 1420 zł ..      a mocznik  1740zł .   a wywiozłem dziś pszenice  i cena  750 plus Vat i Bat na nas ...  paranoja ...  ręce opadły

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

347

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Im dalej na północ tym saletra tańsza,u mnie dzisiaj 1404 z dowozem a pszenica paszowa 780 +vat.

348

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

podzwoniłem po okolicznych składach i w każdym duuużo taniej jak u Osadkowskiego (dla osób nie z południowego zachodu to Osadkowski-Cebulski ma na naszym terenie kilka punktów sprzedaży) - niech się pałuje skoro nie chce być choć troszkę "elastyczny".

gg 5118068

349

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja też ostatnio podziękowałem Osadkowskim......

Chciali ode mnie zastaw pod kredyt kupiecki.... Hipoteka lub sprzęt..

350

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

on chce chyba skonczyc współprace z rolnikami ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

351

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mocznik w Chemirolu 1670.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

352

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

zorak napisał/a:

Osadkowski-Cebulski chyba ma za dużo klientów i chce mieć jednego mniej. Za saletrę z puław w piątek telefonicznie powiedzieli mi cenę 1520 zł, dziś byłem osobiście i cena już 1530 zł. Kupuje u nich od ładnych kilku lat zostawiając dziesiątki tysięcy i drobne rzeczy biorę na przelew na 2 tyg. a grubsze na termin 3 miesięcy. Chciałem wziąć 5 ton na dawkę startową i wyliczył mi cenę 9125 zł z czego 7659 zł nawóz a 1466 zł za termin 3 miesięcy hmmm czy tylko mi się wydaje że coś tu jest nie tak ? czyżby zmiana polityki firmy ?
a jeszcze żeby było śmieszniej to nie przywiozą mi towaru, nawet za odpłatnością.

Opisałem podobną sytuację pare miesięcy temu w dziale firmy współpracujące z rolnikami. Właśnie Osadkowski Cebulski. Wtedy napisaliście że to norma.

353

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

maksx Ty miałeś zupełnie inną sytuację bo Tobie nie chcieli dać na przelew bez podpisania weksla, a ja u nich biorę bez problemu i bez żadnych weksli tylko chodzi o to że przesadzili z % bo za 3 miesiące prawie 1,5 tyś odsetek to lekka a może nawet ciężka przesada. Wczoraj dzwoniłem do kilku nowych firm z którymi nigdy nie współpracowałem i aby dostać na przelew każda chciała podpisania weksla.

gg 5118068

354

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

zadzwońcie do  Sycowa ...  Agro-Efekt   a ty  zorak  zadzwoń do  Stadnika do małuszowa .

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

355

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dzisiaj sprzedawałem pszenicę konsumcja 820 paszówka 790 , jęczmień 760 żyto 600 saletra z puław 1480

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

356

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dzwoniłęm w zeszłym tygodniu  do mietkowa i płacili  830 za konsumpce...  widze wszędzie spada ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

357

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Panowie jak oceniacie ten cennik http://www.agranowa.nysa.com.pl/gorace_ceny.php#

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

358

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

porównywalne tymi u mnie.

359

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja wczoraj byłem z pszenicą paszową po 820 wyszła, za saletrę płaciłem 1440, za saletrzak 1320, fosforan 2450 i sól 2050

360

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No kurna wszyscy zboże  wożą tylko się  kurzy big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "