21

Odp: Sprzedam maszyny!

wystawiłem na allegro i przez 5 dni otrzymałem około 50 telefonów więc jednak nie przeżytek:)
jak ktoś mało ładuje to po co się ładować w ładowarkę teleskopową za minimum 50 tyś lub w tura za 25tyś a poza tym cyklopem można kopać a tymi powyżej raczej nie.
pozdrawiam

22

Odp: Sprzedam maszyny!

mateusz46 napisał/a:

...cyklopem można kopać ...

trochę ciężko... już lepszy do kopania jest chyba ten czeski...

23

Odp: Sprzedam maszyny!

mateusz46 napisał/a:

wystawiłem na allegro i przez 5 dni otrzymałem około 50 telefonów więc jednak nie przeżytek:)
jak ktoś mało ładuje to po co się ładować w ładowarkę teleskopową za minimum 50 tyś lub w tura za 25tyś a poza tym cyklopem można kopać a tymi powyżej raczej nie.
pozdrawiam

A z tych 50 telefonów wyłonił się jakiś kupiec? smile Bo wiesz to, że dzwonią i pytają nie oznacza, że kupią tongue

Do kopania to już bym wolał białoruśkę ;p Pieniądze podobne, no może trochę więcej trzeba dać ale za to sama jeździ big_smile

Masz kabinę przy tym cyklopie?

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

24

Odp: Sprzedam maszyny!

kopałem:) wiadomo to nie jcb ale daje radę:) z pośród tych 50 wyłoniło się 4 potencjalnych kupców:) mają przyjechać oglądać w piątek:) bez kabiny jest a białoruś wygląda jakby miała 200lat:) no i trzeba dać 10tysi za wyjechanego grata:)

25

Odp: Sprzedam maszyny!

ursus 1012 za 16 oddam

26

Odp: Sprzedam maszyny!

daj  może zdjęcia   napisz ceny ...   ewentualnie dopisz  że do negocjacji  i wsio .. jak ktoś będzie coś chciał to się sam odezwie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Sprzedam maszyny!

nie mam zdjęć ceny napisałem a że zależy mi na sprzedaży akurat 1012 to obniżyłem o trzy tysiące cenę więć piszę

28

Odp: Sprzedam maszyny!

Oferta nadal aktualna!

29

Odp: Sprzedam maszyny!

podnoszę możliwe zdjęcia ale z nokii n8.
poZdrawiam