21

Odp: Chrześcijaństwo

Kobi, nie czytałeś moich postów dokładnie. Powiedziałem "biorąc pod uwagę gęstość zaludnienia".  Solówka w wykonaniu katechety, to nic innego, jak braki w jego wykształceniu pedagogicznym. A tak w ogóle, to powiedz o co Ci chodzi, bo tych Twoich niuansów po prosyu nie rozumiem.
Ja o nic nikogo nie oskarżam, ja tylko przypominam(tym którzy wiedzieli a zapomnieli) i informuję (tych co o tym nie wiedzieli). Nie wspominaj mi też o RM i Rydzyku, nie uwłaczaj mojej inteligencii ! Zostaw w spokoju ks. Tisznera. Uszanuj spokój Jego duszy. To jedyny ks. którego szanuję. O pozostałych nie chcę mi się gadać... Jak obiecałem, proszę, zadaj mi pytanie z zakresu historii chrześcijaństwa. Obiecuję odpowiedzieć na każde. Bez obrazy Kobi, po prostu bezpośredni jestem.
                                                      Pozdrowienia.

22

Odp: Chrześcijaństwo

Wiesz zależy w jakiej formie ta solówka, może zbyt dosłownie to zrozumiałeś wink

Tischner był też politykiem i nie mam zamiaru mu tego zapominać, tym bardziej że gdyby popierał inną partię byłby pewnie gnojony tak samo jak Jankowski czy Rydzyk.

Czytałeś pewnie ten artykuł o inkwizycji i raczej nie jest on zgodny z wiedzą przekazywaną przez merdia, a jest wręcz z nią sprzeczny.Co o tym sądzisz, w końcu liczba ofiar różni się pewnie setki razy od wiedzy obiegowej ???


Każde wydarzenie z historii należy rozpatrywać też w kontekście czasów z którego ono jest, nie uwzględnianie tego jest tym samym co z czyjejś długiej przemowy wyrwać z kontekstu kilka słów i na tej podstawie wyrabiać sobie opinię - w ten sposób można wyciągnąć dowolny wniosek.
Teraz są takie czasy że nawet w dobrym tonie jest szydzić z chrześcijaństwa, spróbój robić to samo z Judaizmem czy Islamem.

Nie jestem historykiem, ale jeśli jesteś takim fachowcem to opisój te zbrodnie chrześcijaństwa, ciekawe czy do tych zbrodniarzy też można zaliczyć Niemców którzy przecież też mieli Gott mit uns na klamrach.

Czy jeśli chrześcijanin morduje to już musi być wina religii którą wyznaje ???

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

23

Odp: Chrześcijaństwo

Uważam ,iż dalsza dyskusja na ten temat może poróżnić wielu userów dlatego blokuje wątek.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty