461

Odp: GG FORUMOWE

R19 z silnikiem 1,4 przejeździłem prawie 200 000 km w pięć lat. Auto nie do zniszczenia.
W trasie przy prędkości do 100 km/h zużycie paliwa poniżej 5 litrów. Gnija błotniki nad tylnymi kołami sad

462

Odp: GG FORUMOWE

koledzy ktorzy sie zajmuja chodowlą swin po jakim czasie od dopuszczenia loszka moze powtarzac krycie

Fortschritt zt 423 a razy 2

463

Odp: GG FORUMOWE

trzy tygodnie ale to nie jest reguła

464

Odp: GG FORUMOWE

19-stego dnia zacznij obserwować, bo jeśli się poprzednio spóźniłeś to te trzy tyg (21dni) będzie za późno...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

465

Odp: GG FORUMOWE

Mam pytanie... czy przednie koła od 303 będą pasować do 323? chodzi mi głównie o to czy zgra się dobrze napęd bo na piastę to powinno pasować...

466

Odp: GG FORUMOWE

nie 303 ma 30 cala a 323 ma 34

467

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/fortschritt-303-i2479869252.html panowie a co to jest za rozmiar kol z przodu bo z tylu ma chyba 32 fajne takie oponki

Fortschritt zt 423 a razy 2

468

Odp: GG FORUMOWE

Pietia napisał/a:

nie 303 ma 30 cala a 323 ma 34

...ale w pytaniu chodziło o przednie...

chyba tez nie będą pasowały bo zmieni się obwód toczenia koła. w 323 jest opona 16/20 a w 303 chyba 14/20, a wysokość opony ma ścisły związek z jej szerokością...

469

Odp: GG FORUMOWE

w 303 jest oryginalnie 12.5 - 20, ja zakładam właśnie do mojego 14,5 -20 i sie zobaczy czy będzie blokować napęd czy nie, a jak powszechnie wiadomo rolki sprzęgła jednokierunkowego można wywalić.

Tak poza tym to raczej można by było założyć mniejsze koła z przodu (od 303) z tym że nie będzie ci załączać automat od przedniego napędu

470

Odp: GG FORUMOWE

Panowie jest specjalny wątek dotyczący tego tematu i tam piszcie, bo wszyscy jesteśmy ciekawi wyniku doświadczeń.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

471

Odp: GG FORUMOWE

a ja mam jeszcze takie pytanie czy mógłby mi ktoś podać wysokość przedniego koła w 323

472

Odp: GG FORUMOWE

Za chwilę zmierzę, coś koło 110 cm, ale jeszcze to potwierdzę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

473 Ostatnio edytowany przez michu23 (2012-07-14 09:48:50)

Odp: GG FORUMOWE

koledzy widzieliscie te forum duzo zdjec maja tu z roznych spotkan http://163177.forumromanum.com/member/f … _fuer.html a i jeszcze na pierwszym zdjeciu ta pokosowa ma zalozonego tura?

Fortschritt zt 423 a razy 2

474

Odp: GG FORUMOWE

więc tak zamiast bmw chce se kupić mercedesa w124 2.3 benzyna-gaz i teraz mam pytanie od kogoś słyszałem że przy oc za merca liczą więcej bo to niby "luksus" jest prawda to?

475

Odp: GG FORUMOWE

Jak z gazem to musi być dobra instalacja i dobrze dostrojona bo silniki mercedesa nie lubią gazu i nie każdy gazownik potrafi założyć , mam Musso z silnikiem  mercedesa 2,3 i jest zagazowany sekwencjom .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

476

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki dziś idę na wesele do kuzynki , weselisko będzie na sali u Pudziana może go poznam , no i oczywiście Wasze zdrówko wypiję .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

477

Odp: GG FORUMOWE

Tylko po kielichu nie podbij Pudzanowi oka wink

478

Odp: GG FORUMOWE

A gdzieżbym tam śmiał , ja po kielichu to jak dziecko za rączke i do baru.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

479

Odp: GG FORUMOWE

Jak ja lubie wesela zwłaszcza jak ide jako osoba towarzysząca czyli za darmochę i nikogo nie znam

Rolnik z powołania:-)

480

Odp: GG FORUMOWE

Słyszeliście o tym?    http://wyborcza.pl/1,75478,11039909,Tem … ;startsz=x