1

Temat: Wyłączanie hedera w E 517

Szeryfie proszę o przeniesienie wątków z tematów o czujnikach E517 do tego tematu.

PS.
Bardzo przepraszam smile:):)

2

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

były nie na temat , dwa razy  prosiłem żeby nie kontynuować nie pomogło więc   zostały usunięte

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

odnośnie hederów do 517 to mam pytanie czy posiada ktoś w swojej 16 lub 17 heder 5,4 metra?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

Chodzi ci o szerokość cięcia, czy całego?? Ja mam 5,60 cięcia, a cały ma 6,20m smile:)

5

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

no chodzi mi o szerokość cięcia, jest ciut węższy a przynajmniej więcej razy można by przejechać z pola na pole bez odczepiania hederu. dopasować prędkość to żaden problem w tym przypadku skoro jest hydrostat. zadowolony jesteś z tego hederu?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

Bardzo jestem z niego zadowolony, bez odczepania można po drodze śmiało śmigać i jest lepsza widoczność na heder z kabiny, przy hedrze 7m gały można wywalić,a tutaj spokojnie, wszystko przejrzyście widać. W moim przypadku, gdy wykonuje usługi, heder 6,70m był by dla mnie bardzo uporczliwy, w mojej okolicy najwiekszy kawałek ziemi to 7 ha:))

7

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

właśnie to miałem na myśli, wiadomo jak z wioski do wioski to sobie już ten heder wrzuce na wózek ale przynajmniej w obrębie wioski mógłbym z pola na pole bez problemu przejechać. niby odczepienie i założenie hedera nie zajmuje dużo czasu ale wiadomo jak nie trzeba tego robić to jest jeszcze szybciej. no i lepiej na pewno dopasuje się do nierówności pola

E 516 na części
Telefon 695 076 269

8

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

A koledzy dalej swoje i nie na temat :uuuu: :gun:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

nie chciałem zakładać nowego wątka a tu pojawiło już się heder i 517...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

10

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

nie chciałem zakładać nowego wątka

Skąd ja znam to tłumaczenie :nie_wiem:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

11 Ostatnio edytowany przez Laszek (2012-08-13 07:27:45)

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

nie ma jak to oberwać pałą przez łeb sad
to może szefie założysz nowy wątek pt. hedery w 517 i 516 i przeniesiesz te posty?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

12

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

Każdy może założyć wątek jeśli chce a ja ewentualnie mogę przenieść posty. Tylko dodam że już raz to zrobiłem a wy dalej nie na temat.  Więc jedynym wyjściem jest usuwanie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

13

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

Szeryf przestań tak przynajmniej masz zajęcie i jest wesoło co nie

14

Odp: Wyłączanie hedera w E 517

Tak się składa że na brak zajeć nie narzekam

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty