501

Odp: GG FORUMOWE

wiem bo kupowałem luknij do tego wątku http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=875&p=3

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

502

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ma ktoś tabelę wysiewu rcw 2 , wczoraj nabyłem takie cudo ale nie ma tabeli narazie będę siał wapno to jakoś się ustawi ale chciałbym też siać nią nawozy i tabela byłaby bardzo przydatna.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

503

Odp: GG FORUMOWE

wapno  hmm  zasuwę na maxa otwórz i tak będzie za mało ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

504

Odp: GG FORUMOWE

No to to wiem ale chodzi mi o nawozy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

505

Odp: GG FORUMOWE

Chwile mnie tu nie było wiecie żniwa brak czasu ale teraz postaram się regularnie bywać.
Pochwale sie ze dzis na dożynkach mam dostać jakies wyróżnienie od wójta ze moje gospodarstwo jest przyszłościowe czy cos w ten deseń

Rolnik z powołania:-)

506

Odp: GG FORUMOWE

Pajej- to świadczy o tym  że jesteś rolnikiem z powołania- gratulacje!- a nawiasem  szybko masz dożynki.

507

Odp: GG FORUMOWE

Witam .  Mam  takie  pytanko czy   da  radę spawać  wieszaki ? Bo  mam  problem.  Skręciłem  wieszaki  na  maxa i  nadal  mi  za  nisko podnosi  pług . Chciał  bym skrócić  śruby  rzymskie  na wieszakach albo dziury  wywiercić wyżej                   nad   fasolkami ,  "tymi  podłużnymi  dziurami "  na  dolnym zakończeniu  tej śruby .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

508

Odp: GG FORUMOWE

mi tam podnosi wysoko bez przeróbek... ale jak ci tył pługa za nisko wisi to przełóż śrubę centralną na ostatnią dziurę przy ciągniku.

509

Odp: GG FORUMOWE

Sebastian napisał/a:

albo dziury  wywiercić wyżej                   nad   fasolkami ,  "tymi  podłużnymi  dziurami "  na  dolnym zakończeniu  tej śruby .

Można, kumpel tak ma i to działa.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

510

Odp: GG FORUMOWE

ja wstawiłem w środek tzw. fasolki kawałki metalu tej samej grubości i mam 3 otwory i wysokości

511

Odp: GG FORUMOWE

Mam powiercone otwory powyżej, a poprzedni właściciel w fasolki włożył 2 nakrętki 16 ...

512

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam wywiercone otwory

513

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam pod belki przyspawane grube płaskowniki z otworami ido nich zapinam te śtoby rzymskie od wieszaka

Rolnik z powołania:-)

514

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki za  info . A dziś  bym  pług  zgubił.  Urwał mi  się wieszak  prawy  zaraz  przy końcu  śruby co  za  pech dobrze że z  drogi  zjechałem i  ***  pług  na ziemi  aż  forzszem szarpło   . Spawara  załatwiła  sprawę wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

515

Odp: GG FORUMOWE

Coś mi się kojarzy że gdzieś było pokazane (chyba przy kombajnie) jak ktoś zrobił czujnik czy sieczkarnia działa. Chciałem założyć czujnik do zbierającej bo jak jest zasypana to nie widzę czy wały już się kręcą, a wiadomo , czasem spadnie jakiś łańcuch i można coś popsuć. I tak się zastanawiałem dać zwykły czujnik indukcyjny czy jakiś inny ?

516

Odp: GG FORUMOWE

No więc ja  już dziś posiałem  10 ha pszenicy smile  powiem że sucho jak diabli ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

517

Odp: GG FORUMOWE

koledzy jaki krawat pasuje do amarantowej sukienki (na wesele sie wybieram)

Rolnik z powołania:-)

518

Odp: GG FORUMOWE

A jaki to kolor ten amarant?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

519

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

No więc ja  już dziś posiałem  10 ha pszenicy smile  powiem że sucho jak diabli ...

Przedwczoraj sprasowałem 5 ha słomy, wilgotna, ale co poradzić, wcześniej było tylko gorzej. Wczoraj ją zwoziłem, auto pościgowe tonęło w błocie, a jedna wtopa była taka, że wymagała interwencji ciągnika.
Próbowałem dzisiaj kopać ziemniaki(świeżo kupionym kombajnem), ale glina i mokro, że kulki można lepić. 80 kilometrów i ze skrajności w skrajność.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

520

Odp: GG FORUMOWE

pawelg napisał/a:

A jaki to kolor ten amarant?

jakis ciemnorózowy https://www.google.pl/search?q=amarant& … =firefox-a ale ja w różowym karawcie nie pójdę myslałem nad biała koszula i ciemnoczerwonym, pod bordowy krawat bo taki mam

Rolnik z powołania:-)