1

Temat: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Mam propozycje aby w opisie obok tego skad jestesmy jakie mamy forszaje była tez możliwość wpisania wielkości gospodarstwa. Najpierw się wypowiedzcie co o tym sadzicie później jak się dogadamy poprosimy szeryfa o zrobienie tego

Rolnik z powołania:-)

2

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Ale po co ?

3

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Z dzierżawami czy bez? smile A tak na marginesie lepiej za dużo tajnych danych nie zapodawać do sieci, jeszcze jak mają nam dochodowy wprowadzić...

4

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Myśle ze po to byloby to zeby bylo wiadomo zkim ma się doczynienia z działkowem czy rolnikiem, czy sprzety jakie sie ma nie maja za cięzko. Grzegoz wiadomo ze z dzierzawami tyle ile sie obrabia, a w sieci jestesmy anonimowi, komu sie zechce sprawdzac IP kompa a w razie czego to sie powie ze chciałas sie w sieci pochwalic i napisałes wiecej niz masz.
Koses jesli inni tez nie beda chcieli to ok mamy demokracje ja rzucilem pomysł

Rolnik z powołania:-)

5

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Ale jest taki dział  na  forum  nie wystarczy ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

6 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-10-15 20:43:25)

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Pewnie niektórzy mają tyle że miejsca zabraknie i co wtedy?;)

7

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Marny pomysł ...  urzedasy śledza fora ...   później  mogą byc same kłopty ...   fakt  że taki wątek  już jest  wiec nie ma się co za bardzo chwalić

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

popieram wojtasa informacje o modelu sprzętu i lokalizacja wystarczą wink

9

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Róbta co chceta , ja dostosuję się do większości , a propo działkowiec czy obszarnik co to ma do rzeczy? , liczy się człowiek i to co sobą reprezentuje a nie ilość hektarów .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

10

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Moim zdaniem nie ma co za bardzo odkrywać się w necie, bo kiedyś można to odchorować. I tak w niektórych działach za dużo o sobie opowiadamy. W 2013 będzie rok referencyjny, od 2014 większość z nas będzie musiała rozliczać podatek Vat. Poco robić sobie kłopotów na zapas?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Bo to nasza specjalność ? smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

12

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Myślę ze nie liczy się wielkość gospodarstwa tylko to czy człowiek który ci odpowiada chce rzeczywiście ci coś doradzić czy tylko pochwalić to co ma także nie ma sensu pisanie ile kto ma ha już prędzej miało by sens ilość mtg jakie ma nasz sprzęt ale nie przesadzajmy mamy takie maszyny jak o nie dbamy smile

13

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

ok to była tylko luźna propozycja

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Koledzy dlaczego tak katastroficznie myślicie. Aczkolwiek ostatnio szerzy się "rolnicze piractwo". Może lepiej nie odkrywać całych kart.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

15

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

MAREKPE czy masz jakieś obawy odnośnie urzędu skarbowego? Brat jest na rozliczeniu vat i prawdę mówiąc większe problemy robią mądrzy ludzie  w urzędzie gminy jak w skarbówce smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

16

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Wszystko zależy od tego jakie jest jego saldo względem US. Niech tylko wyciągnie rękę po jakąś grubszą sumkę to szybko przypomni sobie gdzie, która faktura leży za 6 lat do tyłu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

17

Odp: Wielkośc gospodarstwa w opisie

Zgadzam się z tobą MAREKPE jak wyciągnie się po większąt sumę vat to zaraz kontrola z kont na to kasa a że kredytu nie brałem  to musiałem przedstawić dochody i byli zdziwieni że dopłatami rolnik może dowolnie dysponować ale to jest tak przestrzegane w tym roku bo nakaz mają z góry bo dziura w budżecie.