201

Odp: Ręcę opadają.

To Ci powiem to co mawia moja mama. Jak chcesz być rolnikiem i dobrym gospodarzem to musisz być cierpliwym człowiekiem, bo to jedyna gwarancja sukcesów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

202

Odp: Ręcę opadają.

Jest lista rankingowa z modernizacji wniosków wpłynelo 11xx na zielonej liscie jest 303 osoby ja jestem na 556 miejscu czyli kicha a takie miałem marzenia.
ponad 6 stów do tylu... za wniosek

Rolnik z powołania:-)

203

Odp: Ręcę opadają.

ja kiedyś składałem na traktor i też się nie załapałem sad dlatego robię forszajami

204

Odp: Ręcę opadają.

Pajej ja po ogłoszeniu wyników byłem na chyba 1040 miejscu a zielona kończyła się na 600. Podłamka była totalna i kupiłem za własną kasę. Koniec końców załapałem się i niedługo będą nowe maszyny. Może się uda - ktoś odpadnie a może dołożą kasy ?

gg 5118068

205

Odp: Ręcę opadają.

w ODR mówili ze maja kasy dorzucić. Czyli koniec końców dalej nie wiem czy czekać, czy rozglądać się za używkami, bo kupić do wiosny kilka rzeczy musze

Rolnik z powołania:-)

206

Odp: Ręcę opadają.

kolego do wiosny jeszcze daleko poczekaj może się załapiesz.

207

Odp: Ręcę opadają.

u mnie też było na 3500 wniosków a ja byłem 5200 któryś tam i też się załapałem smile Właśnie finalizuję 1 etap

208

Odp: Ręcę opadają.

Jest fanie, dziś wchodzę do obory powódź, jedna krowa sztywna. jedna staneła bokiem gdy druga odpoczywała i wsadziła girę w łańcuch u szyi koleżanki lezące i jak się zaczęły szamotać to ta stojąca skręciła łańcuch i udusiła krowę i zerwała poidło. Jest ekstra.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

209

Odp: Ręcę opadają.

Fenol nie wiem co Ci napisać na pocieszenie , ale pamiętaj o jednym , co nas nie zabije to nas wzmocni , trzymaj się stary.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

210

Odp: Ręcę opadają.

zawsze pod górkę. :hmmm:
Nie mam pojęcia ile kasy Ci sie poszło j...ć.
A tak z ciekawości można się od tego ubezpieczyć?

211

Odp: Ręcę opadają.

Fenol miałem dokładnie taką samą sytuację 2 lata temu tyle że ledwie co udało uratować mi się tą drugą sztuką co wsadziła nogę drugiej. Ubezpieczyć można ale to byś musiał całe stado a to nie małe pieniążki, w końcu co roku nie ma takich sytuacji...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

212

Odp: Ręcę opadają.

Chłopaki szok , przed chwilą dowiedziałem się że się zastrzelił na służbie mój koleg i były sąsiad od którego kupiłem gospodarstwo , ja pier.... co mu przyszło do głowy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

213

Odp: Ręcę opadają.

pawelg czy to ta osoba, u której jest rana wlotowa na karku!?! Wczoraj na onecie coś czytałem...wypadek przy czyszczeniu broni lub samobójstwo?

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lo … omosc.html

Wyrazy współczucia...

214

Odp: Ręcę opadają.

Dokładnie tak , był komisarzem miał 50 lat.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

215

Odp: Ręcę opadają.

pawelg samobójstwa się zdarzają, wypadki też, ale jedno i drugie z trafieniem kulą w kark? To tak jak kiedyś było w Mińsku Mazowieckim samobójstwo żołnierza - strzelił sobie z kałacha w plecy - chyba mniejsze prawdopodobieństwo niż 6tka w totka... sad

216

Odp: Ręcę opadają.

Nie wiem jak było ale miał problemy rodzinne które ciągły sie od kilku lat.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

217

Odp: Ręcę opadają.

pozwolę sobie zażartować z dwóch osób na raz, w końcu jest sobota...

gościu sobie strzelił, bo dowiedział się że Fenolowi zdechła krowa ......

Ale na poważnie to żeby chłop łaził 50lat po ziemi i strzelił sobie w łeb z powodów rodzinnych...
o rodzinę się walczy do końca, a nie przyspiesza koniec.....
Za młody jestem i tego nie rozumiem

218

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

...Ale na poważnie to żeby chłop łaził 50lat po ziemi i strzelił sobie w łeb z powodów rodzinnych...
o rodzinę się walczy do końca, a nie przyspiesza koniec.....
Za młody jestem i tego nie rozumiem

Wiesz., czasem nie dużo trzeba... kilka lat wstecz narobiłem sobie problemów... wisiała groźba kilku latek za #, skończyło się na zawiasach i grzywnie... ale wtedy byłem ok. 2 lat po ślubie i małe dziecko... niedużo brakowało żebym skończył ze sobą.... jechałem samochodem od prokuratora i miałem wszystkiego dosyć, przyspieszałem cały czas do zakrętu z wielkim kamiennym płotem.... ale pomyślałem o synku i stwierdziłem że mam dla kogo żyć... w ostatnim momencie dohamowałem i na granicy poślizgu przeszedłem zakręt...wcześniej nie rozumiałem jak można to zrobić, teraz już wiem, że nie potrzeba wiele... sad

219

Odp: Ręcę opadają.

Panowie nie zamierzam go osądzać  , po prostu doznałem szoku szkoda chłopa i tyle .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

220

Odp: Ręcę opadają.

Zmarł jak na faceta przystało, od kuli. Mężczyzna nie powinien umierać w łóżku, szpitalnym czy własnym. Też bym tak chciał.