21

Odp: Chłodnica oleju

Witam też mi woda w tym sezonie poszla do oleju przyczyna to dziura w wymieniku, utlenilo sie aluminium.Oczywiście wymienik prostokatny starego typu.Napewno nie był rozmrożony a żeby było smieszniej w zeszłym sezonie kupiony,normalnie szok!!

22

Odp: Chłodnica oleju

Witam wszystkich z problemem wody w oleju. Przyszło mi do głowy żeby zastosować ten specyfik do uszczelniania układu chłodzenia. Może ktoś próbował tej tej metody?

23

Odp: Chłodnica oleju

witam, szukam watku ta temat cisnienia oleju w 512 i nie moge znalezc . mam taki problem ze jak odpale zimny silnik to cisnienie na wskazniku skacze prawie na max na wolnych obrotach,a jak tylko sie rozgrzeje to na wolnych spadnie na czerwone pole , jak dodam gazu na mlucenie to wskoczy na poczatek zielonego pola. jakie ma miec cisnienie na manometrze na zimnym i na  rozgrzanym i w ktorym miejscu wkrecic manometr,?

24

Odp: Chłodnica oleju

jesli nie ma załóż nowy wszystkie odpowiedzi będę usuwał

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

25

Odp: Chłodnica oleju

a ja też mam pytanie zwiazane z chłodnicami a właściwe chciałbym do silnika założyć taką do 524 i czy to ochłodzi wode od oleju i jaką byście polecili

26

Odp: Chłodnica oleju

wiecie panowie chodzi mi o chłodnice oleju silnikowego taką dodatkową bo takie chyba są w bizonach

27

Odp: Chłodnica oleju

i jak tam ma ktoś jakieś doświadczenia

28

Odp: Chłodnica oleju

panowie to jakies macie doświadczenie z chłodnica oleju piszcie prosze

29

Odp: Chłodnica oleju

chyba  będziesz pierwszy ..  więc zakładaj i opisuj co gdzie i jak i jakie wrażenia ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30

Odp: Chłodnica oleju

chłopaki nikt naprawde nie zakładał chłodnicy oleju do silnika ifa 60