601

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pszenica   w obecnej chwili zalicza  tendencje spadkową   u mnie jest skup   młyn  Ludwikowice  Kłodzkie  na dzisjaj  1050  zl  przed swiętami 1180-  myślę  że to chwilowo?

602

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dobra wróciłem od gościa, mówił że chyba dobrze zrobiliśmy że zablokowaliśmy na 1070, bo spada. Sam też musiał nowe szybkie umowy pozawierać bo byłby w plecy.Wypisał fakturę,jak się należy bez kłopotów. Powiedziałem o Tobie Pajej i powiedział że idzie się dogadać i samochód jak najbardziej mógłby Ci podstawiać w razie czego. Przy ilości samochodowej jest w stanie kupić każde ziarno. Numer 515514318 Śliwiński Dariusz i Lucyna. Adres Tworyczów,Gmina Sułów powiat Zamojski.

603

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W tej chwili braknie mi na TIRa a innymi tez jeździ??? mam teraz jakies 15t pszenzyta nr zapisałem bedzie na przyszłość jak znalazł

Rolnik z powołania:-)

604

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Z tego co się dowiedziałem to albo najmuje tiry albo dogaduje się z firmami które kupują od niego towar. Wtedy firma daje mu transport ale wszystko duże samochody. Możesz jeszcze drydnąć może ma znajomego z mniejszym samochodem. Albo szukaj może kogoś znajdziesz. Nawet nie wiózłby wtedy do siebie tego zboża tylko prosto do żyda. Jeszcze najpierw zapytać trzeba o cenę bo może to co u Ciebie, nie zapytałem po ile bierze teraz pszenicę.

605

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

zorak napisał/a:
rudemenes napisał/a:

Oby nie nazywał się tylko Albin B. Czytałem o tym kolesiu w tygodniku....

czytamy tę samą prasę - jak podoba Ci się nowe wydanie ? osobiście wolałem "starą" wersję.

Też czytałem ale ja prenumeruje TopAgrar:)

606

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja nowoczesną oprawę

Rolnik z powołania:-)

607

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak u was cena jęczmienia ?

608

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

mi powiedzieli na skupie 800zł ale skupujący nie jest pewien czy ta cena się utrzyma sad

nie wszystko złoto co się świeci

609

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ceny hurt dzisiejszych zakupów,BRUTTO; RSM-1150zł/t,  saletra amonowa-1360zł/t,  ON-5,25zł/l=ogólnie wszystko drożeje.

610

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

saletra jest u mnie 100 droższa i kosztuje 1460  saletrosan 1230  mocznik 1756zł  paranoja

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

611

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

saletra też bywa po 1420

612

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Sprzedawał ktoś zboże w Zwoleniu ? facet daje dobrą cenę i chce wysłać samochód ponad 300 km .. Już by brał ale nie mam na całego tira i facet szuka mniejszego samochodu a ja kogoś kto dosypie do pełna .. ale żeby nie wpakować się w jakieś g***o

613

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dobrą cenę typu ?   ja opchnołem    po 1090zł\t

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

614

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Wojtas wsiadaj w samochód i bierz odemnie po 1000zł/t .. wink daje 900 co już mnie zadowalało

615

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

gdybym miał auto  to  może i bym poleciał ... ile masz do Wrocka ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

616

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

300 km powiedzmy .. Za dwa, trzy lata sam może polece ; )

617

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

na całym samochodzie już by się opłacało jechać smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

618

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ziemniak - Dolny Śląsk - hurt - 0,60 -070 zl   a jak ceny w innych rejonach?

619

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak u Was ceny siana i slomy bo ja sprzedalem siano po 100zl balot 120/160 z mojej prasy. A jak stoi kostka bo tez mam troszke do sprzedania.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

620

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Scorpion napisał/a:

Sprzedawał ktoś zboże w Zwoleniu ? facet daje dobrą cenę i chce wysłać samochód ponad 300 km .. Już by brał ale nie mam na całego tira i facet szuka mniejszego samochodu a ja kogoś kto dosypie do pełna .. ale żeby nie wpakować się w jakieś g***o

Ja z tym kolesiem handlowałem tez dawał po 900zł co wyszło masz tu, http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 4&p=10  ale jestem zadowolony kase za 23t przelał przed odbiorem resztę dopłacił później

Rolnik z powołania:-)