621

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

jamir12 napisał/a:

Jak u Was ceny siana i slomy bo ja sprzedalem siano po 100zl balot 120/160 z mojej prasy. A jak stoi kostka bo tez mam troszke do sprzedania.

za siano brałem po 5 zł/kostkę, a słoma 2 zł/kostkę

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

622

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jamir to siano dobrze sprzedałeś bo bele 120x120 kupuję po 40-50zł.

623

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja sprzedaje slome,koniczyne i siano po 240 brutto za tone na pellet.Bele waza od 280 sloma do 330 kg siano

624

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

masz namiary na tego gościa ze Zwolenia? Podaj na priv

nie wszystko złoto co się świeci

625

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzięki Marek, mam jeszcze trochę kostki a nie wiedziałem po ile wołac a czy te baloty tak dobrze sprzedałem to nie wiem bo pewnie w lutym wziął bym za nie więcej ale za to mam porządek i miejsce na maszyny.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

626

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja bym sianko sprzedał .. mam jeszcze 10balotów ... i koniec

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

627

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Panowie Gdzie Najtaniej kupić nawozy ? Mocznik - ok 10t, Saletra - ok 7t, Polifoska - zależy jaka 6/8 3t, NPK4 - 2t ? i żeby tak cały Tir mógł przywieźć w rozsądnej cenie.. Najgorzej to że blisko granicy litewskiej mieszkam i wszędzie daleko do mnie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

628

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Zadzwoń do Agroloku czy Chemirolu. Całe auto 24 tony każdy dowiezie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

629

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A gdzie najtaniej kupić RSM nie licząc chemirolu i agrolku oraz narolco ? oczywiście całe auto .

630

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U twojego sąsiada zapytaj.Mam na myśli Romana w tamtym roku miał sporo więcej i szukał kupca.

631

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas chłopaki odbierają całą cysternę na bocznicy kolejowej i tak jest najtaniej, poprzez firmę FLORA Praszka.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

632

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

koseś za daleko mieszkasz w grudniu  kolega brał  150 ton  32  po cenie  720  ... ale z jakiej firmy to nie wiem ...  mówi raz a porządnie a nie  po kilka razy .. i   przeliczył się i nie wlazło mu   20 ton  i miał na zbyciu ...  ale ino jeden dzień ...  niestety nikt się nie znalazł .. brak kasy i wróciło do fabryki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

633

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ale Roman miał RSM czy Amoniak  na zbyciu ? Co do cysterny kolejowej to ciekawe ile ton w nią wchodzi ?

634

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pod korek 50m3   plus plastiki .... ale coś mu się porąbało  i myślał że 1t=1000l

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

635

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

kiedyś w gorzelni ładowaliśmy na niskopodwozie do mana zbiornik kolejowy i na nim było napisane 68tyś litrów, ten tir dość mały się przy niej wydawał smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

636

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Koseś - spróbuj tu http://www.nawozyplynne.pl/kontakt.html
Gość dał mi najlepszą cenę jaką znalazłem, i jak powiedziałem o tym swojemu dotychczasowemu dostawcy, to też mi zszedł do tej ceny. Ilości całosamochodowe.

637

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzięki chłopaki  zadzwonię dziś do Henryka co podał Rudemenes i zobaczę jaką da ofertę ?

638

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mam na zbyciu 4 wojskowe polowe zbiorniki do paliwa po 4tyś litrów. To są takie gumowe kondony w wannie z brezentu, składane do takiej dużej torby. dwóch ludków ma co unieść. Dla mnie za małe, więc po co mają zawalać miejsce.

639

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No i sprawa RSMu dogadana w tej firmie co podał Rudemenes  w cenie 1144zł/t brutto . Rudemenes i Ojanusz macie po plusie ,pierwszy za link a drugi za telefon do mnie  .

640

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Cieszę się, że mogłem pomóc smile
Trochę podrożał od listopada - ja wytargałem RSM 32 po 1105 brutto.