21

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

od jakiegoś czasu ogłoszenie z tą 512 wisiało na allegro. Jeśli będzie pracował tak jak wygląda to wydaje się dobrym zakupem.

gg 5118068

22

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Ja swojego z 9 lat temu kupiłem z Czech i nie zawiodłem się kombajn był na nowych oponach stan bdb lakier oryginał ciemny zielony nic nie zblaknięty czy pordzewiały na gorącym silniku 4.5 atm trzyma i chodzi w każde żniwa bezawaryjnie,tylko heder mam w nim już od 514 wink

23

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

zorak napisał/a:

od jakiegoś czasu ogłoszenie z tą 512 wisiało na allegro. Jeśli będzie pracował tak jak wygląda to wydaje się dobrym zakupem.

Tak był na allegro. W sumie to był jedyny kombajn jaki obejrzałem smile. Cena mi pasowała do stanu technicznego to czemu nie smile. Chyba nie jestem szalony, że obejrzałem jedna sztukę? smile

24

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

U mnie znajomy przejezdził 5000 tys km za kombajnem i po 6 miesiacach szukania kupił wkoncu i miało być takie cudo . A co się okazało nie było dnia w żniwa żeby nic wnim nie robił . Ja rok temu ruszyłem pierwszy raz za kombajnem i obejrzałem tylko dwa i zdecydowałem się i od Bendka kupiłem E514 smile

25

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

To kolega widzę ze moich okolnic smile Ładna jest. Nasza też pierwszy rok stała pod plandeką, jakiś wielkich śladów korozji nie zauważyłem, z tym że my chyba ta plandeke wiosną ściągneliśmy żeby go przewiało. Niech śmiga bezawaryjnie

26

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Matey napisał/a:

To kolega widzę ze moich okolnic smile Ładna jest. Nasza też pierwszy rok stała pod plandeką, jakiś wielkich śladów korozji nie zauważyłem, z tym że my chyba ta plandeke wiosną ściągneliśmy żeby go przewiało. Niech śmiga bezawaryjnie

Cześć. Ja też mam zamiar na wiosnę go odkryć niech odparuje. I tak od wiosny mam zamiar trochę przy nim posiedzieć. Kosmetyka taka smile. więc będzie na pewno odkryty.:smiley:

27 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2013-02-04 00:44:38)

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

He a mój już tak od kilku lat i nie na rzeka , z resztą co ma mówić z koro wie że tak będzie miał do końca - jego albo mojego .......... :dance:

28

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Ja mam już konstrukcje na wiatę dla niego i traktorka ale czy ją postawie to już będzie zależne od plonów. Tamten rok był dla mnie kosztowny i ten też już jest więc zobaczymy. Mam dużą plandekę z ciężarówki więc na pewno nic mu nie będzie. Mam wiatę bo dziadek postawił taką, że z 10 takich zmieściłoby się ale co z tego jak 2,5 m wysokości :]