101

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

No to mega projekt szykujesz, silnik od czego będziesz wkładał ?

102

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

marku co ty mu zrobiłeś taki goły teraz a zima jest

Nie ma to jak FORTSCHRITT

103

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Sąsiad szuka do 512 silnika takiego coby kilka lat jeszcze pokosił

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

104

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Silnik noe wiem..,.. Jest dużo koncepcji ale najnardziej stawiam na dużevo leylanda.

Co mu zrobilem? Sam sie o to prosił więc niech morsuje.. smile
Marek silnik cyka elegancko. Ciśnienie na zimnum 4 na ciepłym 2. Wał i panewki no.minał.  Jest po wymianie tłoków i pierścieni przez co kopci pod siebie. Ostatnie co przy nom robiłem to szlif jednego półblocza bp wywalał co chwila uszczelki. Terqz od 300.mth spokój. Obrzygany bo po regulacji zaworów noe spasowała uszczelka i sie oplół. Silnik z pompą wtryskową i alternatorem ma kosztować 2tyś. Na flaszke upuszcze na transoprt nie. Jak co b3de gdzies w polsce po flaki do forsza to moge go zabrać, ale noe obiecuje.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

105

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Więc tak. Na pierwszy ogień poszedł przedni napęd. Powoli rozbieram i stwierdzam ze tu nikt jeszcze nie zaglądał. Śruby zapieczone jak smok. Okładziny na hamulcach stan fabryczny, lożyska wewn3trzne w piastach gonią kulki jak opentane. Smar który zastałem w piastach ma konsystencje kredy szkolnej. Jutro rozbiore w nich zwolnice.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

106

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Forszaj dziś https://drive.google.com/file/d/0B2lhkv … p=drivesdk

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

107

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

To się nazywa remoncik smile  bamreras masz jeszcze obciążenie na przód?  Ile będziesz za to chciał?  Zresztą tył tez mnie interesuje  ...

108

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

303 miałem jeszcze bardziej rozłożonego, została tylko rama i tylny most. Zrobisz wszystko co niepewne i będzie śmigał.

109

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Po niedzieli odjeżdza sprzęgło i skrzynia, ale najpoerw zaloze zwolnice żeby bałaganu noe robić.
Jeetem na etapie przywracania do życia chamulców.
Co do obciążników to całyczas są bo nawet ich jeszcze nie oglaszałem. Jest ich komplet 10szt i tak bym chciał najlepiej sprzedać. Ramke jak potrzeba to dorzuce. Tylko przedni zaczep zostaje u mnie. Cena i transport do ugadania.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

110

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Ja bym brał całość,  to zastanów się ile i daj znać co i jak  603 129 308

111

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

a jak tam idzie ci remont hamulcy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

112

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Z chamulcami to jest tak że zatoczyłem wpusty pod oring 24x4 tak ciasno by szło tłoszek włożyć i w miarę się przesówał. Z racji ze nie dostałem żadnych zestawów naprawczych od c360 użyłem oring, ale zastanawia mnie jedno. Długo nie dłubałem w hamulcach ursusa i nie pamiętam czy tam jest zwykły oring czy profilowany w kwadrat. Do zetora są manszetki. W miejsce oringu jak w c360. Można by użyć zetorowskich tloczków ale mam jeden cylinderek 32mm a drugi 31,8mm i w twn pierszy tylko da aię to wcisnąć.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

113

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

ja wyjmałem z urususa i miał zwykłe oringi nie były profilowane

Nie ma to jak FORTSCHRITT

114

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

https://drive.google.com/file/d/0B2lhkv … p=drivesdk 270litrów starczy?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

115

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Może wink Normalnie niezły potworek wyjdzie Tobie smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

116

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Do południa wink

117

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Na obiad zjeżdzam na chate to mi pasuje smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

118

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

W 1614 mam 240l i spokojnie starczy na 18-20h orki. Ten silnik pewnie koło 15-16l/h spala, więc spokojnie starczy.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

119

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

to będzie piękna bestia

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

120

Odp: Mój nowy nabytek - zt 323a

Chwilę się zastanawiałem gdzie to upchniesz  ale to przecież wersja looooong XXL więc zmieści się i powietrze i paliwo na ramie ...