41

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

Czyli kombinat poszedł na łatwiznę i nie instalował jak się okazuje b. pożytecznego układziku:o

Tym bardziej ponawiam prośbę do Kolegi Piotra Czaplińskiego:pa:

42

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

Albo postanowili więcej zarabiać na serwisie...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

43

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

jano323 napisał/a:

witam. panowie mam takie pytanie  czy ktoś z was próbował naprawić hamulec skrzyni w 323 bo mam wrażenie że u mnie nie hamuje bo jak jest olej zimny to jeszcze w miarę  a jak gorący to są zgrzyty ,czy można wymienić tą szczękę bez zdejmowania pokrywy skrzyni ?

witam mam pytanko gdzie można dostać uszczelki do silnika,skrzyni,mostu tylniego i przedniego ja jestem z kuj.pom.

44

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

jeden post wyżej i masz części

45

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

W SKLEPIE (patrz zakładka) zamawiasz i zanim domyjesz klamota kurier Ci dowiezie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

46 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2012-05-19 00:20:06)

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

fortschritt303 napisał/a:

witam mam pytanko gdzie można dostać uszczelki do silnika,skrzyni,mostu tylniego i przedniego ja jestem z kuj.pom.

Pewnie daleko nie masz, więc możesz wpaść do mnie na małe pogaduchy....

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

47

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

jak ktos szuka to mam skrzynie z mostem i podnosnikiem do zt 303 w idealnym stanie tel 723776343

48

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

koledzy a ja mam taki problem  dzis  nagle  zaczeły mi sgrzytać biegi jak wcisne sprzegło co nie moge  wyjac biegu bo ciagnik delikatnie sie toczy co moze być przyczyna mam ZT303  na fabrycznym sprzegle nic nie przerabiane

49

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

Sprzęgło ci nie rozłącza.

50

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

A czasem nie pękła ci śruba od łapki?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

51

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

albo ma źle ustawiony ten uls, też miałem kiedyś z tym problemy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

52

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

kolego jaki uls??

53

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

no właśnie  z tego co patrzyłem to jedna łapka jest jakby luzna  wiec nie wykluczam ze właśne mogla ta śruba strzelić  a gdyby jednak była to śruba to muszę go rozpoławiać czy  moze tam od dołu da sie ja wymienić?? pytam bo forszaa mam od niedawna i narazie jestem zielony na  ten temaat smile

54

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

Powinna wyjść okienkiem w dekielku co zakrywa sprzęgło,przykręcana na śruby 8 w ilości coś koło 12 sztuk.

55

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

hamulec bardzo wazna rzecz nigdy nie zwracałem na to uwagi niby działał ale okałdzina po tylu latach wytarta do zera nabiłem nową okładzine i teraz dopiero ładnie biegi wchodzą po nacisnieciu sprzęgła wszystko staje biegi bez zgrzytu i teraz to robota idzie

56

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

dzis patrzyłem i szpilki nie mam urwanej a sprzegło  nie rozłancza to może być wina tego hamulca?? tzn po wcisnieciu sprzegła on dalej deliktanie sie toczy

57

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

Ktoś się orientuje jakie powinno być ciśnienie na hamulcu wałka w skrzyni?

58

Odp: Hamulec Skrzyni Biegów

artur998877 napisał/a:

dzis patrzyłem i szpilki nie mam urwanej a sprzegło  nie rozłancza to może być wina tego hamulca?? tzn po wcisnieciu sprzegła on dalej deliktanie sie toczy

A jaką masz szczelinę między łapkami a dociskiem? Poczytaj trochę jak dobrze wyregulować, bo tu moim zdaniem kwestia ewidentnie regulacji. Żadnej awarii.