461

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz miałem takie same straty jak trafiłem w zająca ,tylko że zając nie przeżył .

462

Odp: Ręcę opadają.

Teoretycznie każdą kolizje ze zwierzęciem trzeba zgłosić na policje, żeby biedne zwierze się nie męczyło. Tylko w polsce jest to bez sensu bo przyjadą, wlepią mandat i pojadą...

463

Odp: Ręcę opadają.

W wyniku dzisiejszej wichury w Zachodniopomorskiem w miejscowości Skotnik linia energetyczna spadła na oborę, w wyniku czego padło 26 sztuk bydła. To jest dramat.

464

Odp: Ręcę opadają.

Z mojego tunelu foliowego zostały wspomnienia, a zplandeki rzuconej na nawozy  strzepy, ,  próbowałem to przykryć ale jak mi dwie palety przeleciały nad głową a trzećia odbiłem rekoma dalem sobie spokój

mdw

465

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też zaczęło wiać w nocy ale narazie strat nie ma i oby tak pozostało.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

466

Odp: Ręcę opadają.

w domu:
- świerk koło stodoły wyrwany z korzeniami - będzie ładna belka z niego:)
- synka trampolina (4m średnicy) poleciała jak latawiec - będzie płakał sad
tak więc bez większych strat, a mieszkam na wzniesieniu gdzie wiatr nie ma się o co zatrzymać tzn o chałupę mi się zatrzymuje
w pracy:
- porwało kilka banerów z plandeki, kilka z dykty i jeden metalowy 4x3 metra. Słupy zostały a cały szkielet z blachą porwało i spadło na 4 młodzieży idącej do szkoły. Wszyscy do szpitala z czego 2 wypisali a 2 zostało na badania, prześwietlenia i szycia.

gg 5118068

467

Odp: Ręcę opadają.

u mnie kilka dachówek ze stodoły nad pszenżytem zabrało, poza tym ok. A tero jechać do dentysty sad

E 516 na części
Telefon 695 076 269

468

Odp: Ręcę opadają.

wieje jak opentane   u mnie brak  usterek  lecz u sąsiada na nowym dachu już 5 dachówek porwało więc  nie wiem co to będzie do rana a wiać nie przestaje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

469

Odp: Ręcę opadają.

u mnie terz wieje jak naraże to tylko właz w wsilosie wyrwało i mam nadzieje że to ostatnie straty, zrobiło się biało a na krajówce 71 szklanka

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

470

Odp: Ręcę opadają.

Mi zerwało 0,25mkw papy oby tak zostało.
Rano na na 5 musiałem zawieść zonę do pracy bo mieli całodobowy dyżur przez Ksawerego a sama bała się jechać. Na lodzie sharana bokiem wiatr stawiał z tyłu słabsze opony i lżejszy....
Na pierwszą jechałem po nią było gorzej, ale dałem radę te 15 km jednego gościa wyciągnołem z rowu.
Wujek  miedzy przechelewem i Człuchowem miał wypadek w wiadomościach mówili. Tylko że powiedzieli że kierowca autobusu tj wujek Zenek jest w stanie ciężkim tymczasem odbiera telefon i mówi ze jutro z szpitala wychodzi... A ofiare śmiertelna nie pytałem....
Teraz piździ znowu albo nawet mocniej. Jednej fazy nadal nie ma a pozostałem mrygają.
Kupiłem na alegro przetwornicę 200W dziś doszła. Jak puszczę piec bez wentylatora tylko sama pompka to nawet jakiś TV pociągnie przez 8h na aku od kombajnu a są 2.

471

Odp: Ręcę opadają.

marcel napisał/a:

W wyniku dzisiejszej wichury w Zachodniopomorskiem w miejscowości Skotnik linia energetyczna spadła na oborę, w wyniku czego padło 26 sztuk bydła. To jest dramat.

Ale obora i całe zabudowania przed wichura były w takim stanie że że energetyka po naprawieniu lini odcięła gościowi prąd w trosce o bezpieczeństwo jego i zwierzaków. Nie znam szczegółów bo ojciec rozmawiał z swoim bratem który zawoził tam wodę i agregat by dojarkę podłączyć

472

Odp: Ręcę opadają.

U mnie tylko topole za podwórkiem złamało,sąsiadowi jeden tunel z folii obdarło i tyle.Za to na szosie się działo, rano pare km ode mnie zdmuchnęło z szosy biedronkę (koń+ pusta naczepa) i tak ładnie na boku w wygodnym rowie sobie leżała,poza tym 2 osobówki i bus w rowach i po polach i najlepszy numer tuż przy mojej drodze - osobówka z przyczepką mijała się z tirem,jak zawiało to przyczepkę wyniosło zza osobówki prosto w koło od naczepy,osobówce nic a szczątki przyczepki w rowie.

473

Odp: Ręcę opadają.

U mnie wczoraj od 19.30 do 6.30 prądu nie było a dwie wioski dalej u gościa wiatr zabrał dach z obory.

474

Odp: Ręcę opadają.

A my 3 razy już 25 sztuk doiliśmy ręcznie,obornika nie wyciągnie, dodzwonić do nich się nie da, a byli w okolicy to nie przyjechali bo nie było zgłoszenia ... Drzwi suwane od paszarni urwało i świetlik coś się telepie, poza tym nie jest źle .

475

Odp: Ręcę opadają.

To nie masz adaptacji na przekaźnik, przy tej ilości to u nas każdy ma, więksi to już agregaty.

476

Odp: Ręcę opadają.

No to czekamy ilu kolegów wkrótce napisze że na początku września potomka się spodziewa
lol

477

Odp: Ręcę opadają.

U mnie wczoraj tylko przez pół dnia prądu nie było a u teściowej od czwartku wieczora nie ma i ponoć do wtorku nie ma być. U kuzyna też nie ma to już topią śnieg żeby wode mieć

E 516 na części
Telefon 695 076 269

478

Odp: Ręcę opadają.

Scorpion jak schładzasz mleko jak nie ma prądu?ja ponad 10 lat temu kupiłem na przetargu w wojsku agregat 4KW za 700zł bo przy krowach bez tego czasmi było cieżko.

479

Odp: Ręcę opadają.

25 sztuk ręcznie?! ile osób i jak długo doiliście?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

480

Odp: Ręcę opadają.

normalnie z pogodą to paranoja u mnie wczoraj była burza błyskało się i grzmiało parę razy. Ale szkód nie ma i na szczęście prąd był smile