241

Odp: Zetor Proxima

No dobra a jak po okresie gwarancyjnym? Co ile zalecają wymianę płynów,filtrów, olei?

242

Odp: Zetor Proxima

to w jeleniu   masakra  troszku ponad 3 tys przegląd ... i pierwszy jest po 80 godz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

243

Odp: Zetor Proxima

NH ma tak wszędzie 50-300-600-1200, i dalej w silniku co 300 a reszte niewiem

244

Odp: Zetor Proxima

niby śmieszna sprawa ale jakże wkur.... pytanie proste jakie macie żarówki  w halogenach  itp ?  bo sam nie wierzyłem puki nie zobaczyłem .. a mianowicie spaliły się 2  w roboczych i o dziwo   wymiana jedynie na dedykowane dla JD czyli po 50zł sztuka ... paranoja  innych nie wsadzi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

245

Odp: Zetor Proxima

Mój agrotron miał 1-szy przegląd 50 mth,2-gi 200 i tak już poźniej co dwieście.2 lata gwarancji na cały traktor bez wyjątków i jakichś dziwnych limitów.Dojazd i robocizna na przegląd w okresie gwarancji gratis.Przegląd to wymiana oleju w silniku,filtrów,separatora,filtrów kabiny itd, przesmarowaniee całego traktora i przejrzenie czy wszystko działa i się nie zacina,rozwianie wszelkich moich uwag i wątpliwości.Koszt takiego przeglądu to ok.1300 pln.Kosztowny przegląd jest dopiero przy 1000 mth gdzie wymienia się wszystkie oleje -w skrzyni,mostach ,płyny chłodniczy,hamulcowy i w klimie i za to juz trzeba położyć 8000 pln.Co do stanu licznika przy przeglądzie bo też miałem obawy,serwisant mówił żeby to totalnie olać,i faktycznie pisał w książke tak jak powinno być a nie jak było faktycznie.

246 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2013-11-23 00:26:38)

Odp: Zetor Proxima

Ja za pierwszy i drugi, oleje i filtry=po 950 zł

247

Odp: Zetor Proxima

To jak to są halogeny robocze to może kup inne... Będziesz mieć na przyszłość spokój. U mnie we wszystkich gratach są takie standardowe i do kazdego pasują.

248

Odp: Zetor Proxima

http://allegro.pl/zarowka-h27-12v-50-w- … 68655.html

takie masz? są do kupienia po około 15zł na aledrogo chcą zarobić

249

Odp: Zetor Proxima

jeszcze inne ... śmieszne ale cóz ... w końcu w nowym ciagniku nie będize się halogenów zmieniać ... zreszta to i tak nie z mej kieszeni ... to takie zapytanie w woli ścisłości

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

250

Odp: Zetor Proxima

rudemenes napisał/a:

Koledze tydzień temu w 3,5-letniej proximie skończyły się półbiegi.....

Po wymianie olejów i filtrów hydraulicznych półbiegi wróciły....

251

Odp: Zetor Proxima

rudemenes napisał/a:
rudemenes napisał/a:

Koledze tydzień temu w 3,5-letniej proximie skończyły się półbiegi.....

Po wymianie olejów i filtrów hydraulicznych półbiegi wróciły....

a w tym ciagniku nie ma kontrolki cisnienia systemowego?

252

Odp: Zetor Proxima

Nie mam bladego pojęcia ... Zapytam...