661

Odp: Ręcę opadają.

Wątek o wierze zamknięty a ktoś znowu rozsyła minusy? Ciekawe wiosna w pełni i komuś się nudzi.

662

Odp: Ręcę opadają.

Marcino napisał/a:

zawór sie przycioł i później puścił

jaki zawór?

Rolnik z powołania:-)

663

Odp: Ręcę opadają.

Ssący lub wydechowy. Choć to ciekawy przypadek.

664

Odp: Ręcę opadają.

Lubie minusy nie długo będę miał więcej od plusów, swoją drogą to ciekawe że ktoś myśli że w taki sposób może coś wskurać

665

Odp: Ręcę opadają.

Co tu dużo gadać znamy się nie od dziś. Wiele razy nawet z Tobą Tomek się nie zgadzałem, ale to nie powód, żeby się gównem obrzucać przecież. Mnie te minusy irytują, choć wolałem ich nie mieć. Szczególnie nie wiem za co, z resztą nie ja jeden i tak w sumie mam tyko 2 big_smile

666

Odp: Ręcę opadają.

Panowie jaja jak berety , remont skrzyni w zetorze "6" trwa już prawie tydzień i koszt takiego remontu {części , olej , robocizna} to 7000  , a znalezienie majstra do takiego ciągnika to prawie cud .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

667

Odp: Ręcę opadają.

Mam sąsiada który też zajmuje się takimi remontami i też z 5 dniówek mu to zajmuje. Widziałem dwie przeróbki załączania przedniego z tarczkowego na sprzęgło kłowe. Na razie działa.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

668

Odp: Ręcę opadają.

Sprzęgło kłowe mam już 4 lata i jest git.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

669

Odp: Ręcę opadają.

Paweł jak by ci cos brakowało to daj znac jakl pisałem mam sporo części za pół darmo oddam... wink

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

670

Odp: Ręcę opadają.

Miałem do Ciebie dzwonić , ale mam takiego *** mechanika że nie chciał słuchać , nowe ze sklepu albo nie robi. Trzeba postawić garaż konkretny zamontowac suwnice i dać se spokuj z tymi pseudo majstrami.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

671

Odp: Ręcę opadają.

znajomy kiedyś robił też skrzynie w zetorze 12145 to w stodole podwiesił cały tył na łańcuchu do kleszczyny silnikiem odjechał na wózkach i skrzynię zrobił

672

Odp: Ręcę opadają.

pawel .... kolega robił skrzynię w 8045 to 5.5 tys części plus 2 robocizna tydzień czasu ....  i nikt taniej tego gówna nie bierze  na warsztat ... więc  spokojnie chciałesz 6stkę to teraz zacznij remontować ... w 10 sie zmieścisz smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

673

Odp: Ręcę opadają.

rece opadaja dzis przez cały dzien zaorałem tylko ok 2ha. najpierw wyleciała zaslepka z głowicy (brok czy jakos tak) pech chciał ze ta co jest za kolektorem wydechowym, zanim brat przywiózł klucze nasadowe zanik zrobilismy troche czasu mineło, ale nic zdarza sie. brat pojechał ja zrobiłem 2 kołka a tu trach sroba od łopatek w sprzegle urwała sie, i znowu po brata do domu po sróba (na szczescie mam w zapasie) cos zjadłem i znowu w pole zanim poustawialismy sprzegło zaczeło padać, a na moich ziemiach w deszcz to nie robota wiec do domu... rece opadaja

Rolnik z powołania:-)

674

Odp: Ręcę opadają.

Pajej, a nie masz przypadkiem za bardzo podkręconych tych łapek, bo coś za często pękają Ci te śruby. A nie powinny...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

675

Odp: Ręcę opadają.

Ja kilka lat temu też szukałem kogoś do skrzyni i nikogo znaleźć nie szło w końcu się sam wziąłem na wózkach rozjechałem co trza było to na wyciągarkach podwiesiłem, tydzień mi to zajęło ale dałem radę ( tato mi pomagał przy rozjeżdżaniu i zjeżdżaniu) 8 lat wszystko chodzi jak ta lala co do kosztów to już nie pamiętam ale tyle co za części. I powiem wam szczerze że pierwszy  raz takie coś robiłem i z początku się bałem a jak już zacząłem składać to mi ulżyło okazało się że prosta robota.

676

Odp: Ręcę opadają.

PiotrK napisał/a:

Pajej, a nie masz przypadkiem za bardzo podkręconych tych łapek, bo coś za często pękają Ci te śruby. A nie powinny...

wszystko jest ustawione zgodnie ze schematem który jest na forum, nawet podorabiałem sobie "mierniki" zeby szybciej szło. Jak niedawno się dowiedziałem poprzedni własciciel właśnie dlatego sprzedał forszaja bo nie mógł ze sprzegłem do ładu dojśc

Rolnik z powołania:-)

677

Odp: Ręcę opadają.

A może dociski nierówne?

678

Odp: Ręcę opadają.

Pajej a jak masz sprzęgło mechaniczne czy pneumatyczne

679

Odp: Ręcę opadają.

No to coś musi być nie tak. Te śruby nie powinny tak często pękać.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

680

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas to pomyśl ile będzie kosztował remont skrzyni jakiegoś zachodniego szrota i gdzie części kupić? Za robotę mi krzyknął 1500, da się przeżyć  , najbardziej mnie wkurza że robota stoi , a kosztów mi narobili nasi południowi bracia  zaspawując nakrętki na wałkach .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."