921

Odp: Ręcę opadają.

a mnie padła przekladnia kontowa w kombajnie na elewatorze w zbiorniku posypały się zembatki i łożyska , musi być felerna bo co roku ze dwa razy ją robie ,musze się rozejżeć za jakąś używką

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

922

Odp: Ręcę opadają.

W 524 też tak się dzieje jak na pełnych obrotach włącza się wysyp. Jak na wolnych to służy latami.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

923

Odp: Ręcę opadają.

MAREKPE napisał/a:

W 524 też tak się dzieje jak na pełnych obrotach włącza się wysyp. Jak na wolnych to służy latami.

tak tylko to nie od wysypu a od podajnka zbożowego

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

924

Odp: Ręcę opadają.

Pietia a co cały heder chcesz?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

925

Odp: Ręcę opadają.

Leszek a ty masz dostemp do częsci z demontażu

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

926

Odp: Ręcę opadają.

No mam stać za oborą 516 z przeznaczeniem na części. Jak policzę wartość kół które zostawiłem dla siebie to z tych części co już sprzedałem to kombajn już się spłacił, trochę części jeszcze zostało no i na koniec jeszcze kupka złomu pod palnik

E 516 na części
Telefon 695 076 269

927

Odp: Ręcę opadają.

ja dziś od 7 walczyłem z 323. Wczoraj rano w transporcie wydmuchało mi uszczelkę. Mały musiał targac przyczepy, ale był zły..... Dopiero wieczorem zwaliłem maskę polałem wodą z płynem do naczyń i odpaliłem. dziura gdzieś między głowicami przy latarce postawiłem na 1-2 rano okazało się że sie pomyliłem  i zwaliłem nie tą co trzeba. To zwaliłem drugą. No i postanowiłem wymienić od razu pierścienie( tyle rozebrane i nie zrobić tego!?) Przy składaniu wyrwało mi szpilkę z głowicy ( tą od klawiatury) okazało się że pasek od sprężarki nie nadaje się do niczego podobnie jak pompa wodna która cudem nie cieknie.
Na koniec mimo braku sprężarki i alternatora chciałem odpalić i walnęła klema + a szafce były tylko 3 sztuki --- zadnej plusowej i dupa ...... od takie 12 godzin szarpania się samemu z klocem....  dobrze że pokropiło więc dopiero pod wieczór kombajny wyjechały.....

928

Odp: Ręcę opadają.

Claas starszy u nas sie spalił w poniedziałek i 4 ha zboża... hmm

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

929

Odp: Ręcę opadają.

W poniedziałek i swojego rekorda bym spalił bo padło łożysko na młocarni po prawej stronie i już dymek leciał ...  dwie godziny rozbierania oraz godzinka na składanie i wszystko naprawione .

930

Odp: Ręcę opadają.

A wczoraj tatko tez by zapalil zboze i kombajn. Przymocowany byl akumulator i peklo mocowanie i przesunela sie oslona akumulatorow i poszlo zwarcie. troche rzyska sie podpalilo ale ugasilo sie szybko. Ten rok jest poprostu masakryczny. Rekord nasz deje sie we znaki.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

931

Odp: Ręcę opadają.

Ja nawet nie będę pisał ile bigosu narobiła mi rura wysypu a dokładniej ślimak się cofną i rozwaliło ślimak w zbiorniku,osłony ślimaka, przediurawił się zbiornik i pełen wysypał się do środka,paski od wysypu spalone(nowe),dwa dni roboty w tym jeden w biorniku gdzie było ze 60 stopni

932

Odp: Ręcę opadają.

no ja też z wysypem w 14 walczyłem a dokładniej to z mocowaniem rury. Oryginalny uchwyt był już dość mocno poklikrany i zawsze coś tam ziorki leciały przy wysypywaniu a do tego pełno uszczelek. Powiedziałem dość-trzeba to zrobić konkretnie i półtorej dnia z tym zeszło ale teraz ładnie szczelnie wszystko trzyma

E 516 na części
Telefon 695 076 269

933

Odp: Ręcę opadają.

U sąsiadów cały jęczmień jary porośnięty, wąsy do 3 cm, u mnie później siany i rzadszy jeszcze nie ale to ostatnie chwile. Jak się pogoda nie poprawi to czeka nas totalna katastrofa.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

934

Odp: Ręcę opadają.

jeszcze 2 dni deszczu i pszenica puszcza wąsy, wczoraj mało nie pękła taka spęczniała, można zapomnieć o jakościowej

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

935

Odp: Ręcę opadają.

Marek, katastrofa już jest bez względu na wąsy.

936

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też co chwila coś płonie, aż strach. 2 lata temu miałem propozycje na ziemie koło domu - 55 tys za ha. W tym roku pole obok i cena wyjściowa 80 tys ... Jeszcze zacierają ręce że za 2-3 lata podskoczy ponad 100 tys za ha ...

937

Odp: Ręcę opadają.

jak bedzie po 200 tys to sprzedaje wszystko smile

mdw

938

Odp: Ręcę opadają.

A bochenek chleba będzie po 200zł ...

939

Odp: Ręcę opadają.

zrobią denominacje i będzie git tongue

a tam nawiasem ten rok jest jakiś przeklęty 
rano padało w sumie mżawka ale była a po 16 pojechałem kosić  ku mojemu zdziwieniu 13% więs jazda 2 godziny koszenia i znów rozpadło się łozysko co było ostatnio wsadzone nowe i mi ręce opadły bo nie wiem co może być tego przyczyną   wszystko proste i nigdzie nic nie ucieka a łożysko zdycha .... czy te łożyska może z plastiku .... kulki zrobiły się kwadratowe ? masakra

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

940

Odp: Ręcę opadają.

wspołczuje wam koledzy ulew ale u mnie dla odmiany prawie odpółtora miesiąca normalnie niepadało,jest tak sucho że bydło prawie nie ma co jeść na pastwiskach...tylko wczasowicze mają raj bo na plaży słonice praży non stop...