981

Odp: Ręcę opadają.

po kilku twoich ostatnich postach stwierdzam, iz lekko awaryjny jest 525

982

Odp: Ręcę opadają.

dziki97 napisał/a:

po kilku twoich ostatnich postach stwierdzam, iz lekko awaryjny jest 525

jak każdy kombajn z tych lat smile

983

Odp: Ręcę opadają.

w 514 nie trzeba koła sciagać żeby pasek jezdny zmienić...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

984

Odp: Ręcę opadają.

forszaj303 marek napisał/a:

Robie co moge bo czas goni a kombajn stoi i daleko jeździć za pasem nie wypada ale od bizona jeszcze nie wiadomo musze koło ściągnąć przy forszaju żeby tam sie dobrać

Po pierwsze pas 50x20x2870 jest w tym kraju równie popularny jak gumka do kaleson, a po drugie wymiana tego pasa to 3 minuty z browarem w ręku pod warunkiem, że zwłoki starego nie rozwaliły rurek od hydrauliki jak u mnie onegdaj się stało. Nie załamuj rąk i jak to mówią koniec zabawy, zakładać majtki i brać się do roboty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

985

Odp: Ręcę opadają.

dziki97 napisał/a:

po kilku twoich ostatnich postach stwierdzam, iz lekko awaryjny jest 525

no właśnie wydaje mi się że nie, w sumie to jestem zadowolony z tej maszyny.

mdw

986

Odp: Ręcę opadają.

Bendek napisał/a:

w 514 nie trzeba koła sciagać żeby pasek jezdny zmienić...

Zależy jak ma obróconą felgę. Kombajn moze być węższy  lub szerszy. Jak ma wąsko to jest problem z paskiem.  Ja mam obie obrócone tak by było szeroko i wygodnie

987

Odp: Ręcę opadają.

kamilz napisał/a:

Wojtas to ty byłeś jakieś 70 km odemnie.Co Cię w nasze strony przyniosło???

wysłali mnie z roboty na delegacje po zamiatarkę do ciągnika za bagatela 78tysięcy .... paranoja ...  będac w waszych stronach  hmm odniosłem wrażenie że  u nas trochę ciekawiej tongue chodź nie ukrywam że może w tym roku skocze sobie na mazury zobaczyć jak tam jest

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

988

Odp: Ręcę opadają.

Wschodnia strona to prawie koniec świata tongue Szczerze mówiąc to jestemtego samego zdania co Wojtas.

989

Odp: Ręcę opadają.

dziś spadl mi na płytki 3 miesięczny samsung galaxy i niestety czarny ekran podejrzewam że gwarancja tego nie obejmuje pewnie 500 w plecy.

990

Odp: Ręcę opadają.

nie pisałem ale wspomnę że parę dni temu podczas targania przyczep do skupu w Stoisławiu urwał się tylny  zaczep w przyczepie autosan d45 tak że druga przyczepa staneła jak wryta na środku drogi,prawdę mówiąc szczęście że skład miał hamulce i nikogo z tyłu nie było...no a dziś tylko zapchałem młocarnie moim kochanym żytem...

991

Odp: Ręcę opadają.

To musiałeś nieźle pomykać: )

992

Odp: Ręcę opadają.

Pisze tu bo jestem bardzo blisko niemieckiej granicy i widze co sie dzieje w tym roku ta oto firma już ma ok 1000 ha  i robi takim sprzętem u nas na okolicy http://www.youtube.com/watch?v=4cbCWm-0Vao głowa boli od maszyn

993

Odp: Ręcę opadają.

tyle maszyn na 1000 ha może się machnąłeś o zero albo 2 zera? Kolego, na 1000ha wystarczy ciągnik 500KM jesli chodzi o uprawę 2 do nawozu i oprysków + 3 kombajny dla spokoju

994

Odp: Ręcę opadają.

U nas co heniu ma około 3 tyś ha to spokojnie 3 lexiony 770 to obskoczą, kukurydzy rok temu było 600ha i jeden skosił to bez wysiłku a i tak więcej stał jak kosił bo suszarnia się nie wyrabiała. Faktycznie ten 1000 to ciut mało jak na tyle sprzętu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

995

Odp: Ręcę opadają.

Jak jest w tygodniu tylko   2 dni pogody to i tyle sprzętu to jest  mało ... Ja mam 8 ha jęczmienia do cięcia i nie mogę skosić bo zanim doschnie to już zmoknie ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

996

Odp: Ręcę opadają.

u nnas na okolicy 1000 a a gdzie mają wiecej to newiem ponoć za granica 8 tys

997

Odp: Ręcę opadają.

coś tam spiker mówi o 300 000 bełkot hektar... smile

998

Odp: Ręcę opadają.

tych zagraniczniaków wysadziś z tąd polska ziemia dla nas a nie dla tych bambrów ...  u nas ostatnio ich mnogo ...  wożą się takimi maszynami ze szczena opada ....  kombajn bez gąsienic to nie kombajn bo przez rów ma problem a jak ma gasienice to po rowach nawalają by  było szybciej  bo drogi gówniane

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

999

Odp: Ręcę opadają.

wojtas a jak myślisz co by się stało z ukrainą po wejściu do unii,moim zdaniem to samo co u nas czyli zagraniczni bałerzy przejeli by wszystko co się da za bezcen ,wmawiając wszystkim że taki jest rynek...

1,000

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

samasz hmm..

kosiarka przyjechała po ponad 4 tygodniach od awarii. Zrobiona na gwarancji za darmo tylko ze w 4 tygodnie można było trochę pokosic a nie czekać...