1,041

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek ja wiem jak to brzmi, takie to gadanie... Jednak jak chłop nie ma nic na głowie to głupota przychodzi szybko smile  Widziałem na żywo ten siewnik i mi się spodobał, choć fiony nadbudowane też proste i mam już w domu to wiem wszystko.

1,042

Odp: Ręcę opadają.

Za samochodem spokojnie powinieneś go pociągnąć na jakiejś przyczepce. Taki ciężki nie może być skoro rusek dawał sobie z nim rade jak miał tonę zboża nasypaną...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,043

Odp: Ręcę opadają.

Przepraszam, że przerywam dyskusję, ale czy można tu ponarzekać? Złośliwość rzeczy martwych. Padł mi laptop, w ogóle się nie włącza. A wczoraj jeszcze śmigał. Nie wiem, o co chodzi. Zły jestem, bo to nowy sprzęt, a tu taka kicha sad

1,044

Odp: Ręcę opadają.

filipek napisał/a:

Przepraszam, że przerywam dyskusję, ale czy można tu ponarzekać? Złośliwość rzeczy martwych. Padł mi laptop, w ogóle się nie włącza. A wczoraj jeszcze śmigał. Nie wiem, o co chodzi. Zły jestem, bo to nowy sprzęt, a tu taka kicha sad

To będzie :satan::satan: odpowiedź z mojej strony: podłącz zasilacz jedną stroną do lapka, a drugą do kontaktu w ścianie :satan:
A tak bardziej serio, to możesz zrobić, to co napisałem powyżej, tylko wcześniej wyjmij z lapka baterię wink - jeśli to zadziała, to już będziesz wiedzieć, co w sklepie reklamować cool

1,045

Odp: Ręcę opadają.

a ja dzisiaj rotacyjną wytłukłem 2 szyby w ciapku muszę założyć z pleksy albo zmienić kosiarke

1,046

Odp: Ręcę opadają.

Mam dyskową z gniotownikiem jak chcesz

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

1,047

Odp: Ręcę opadają.

Dyskowa wyjęła mi już 6 szyb w 912 tak że nie ma na kamienie recepty szczególnie na łąkach polnych .

1,048

Odp: Ręcę opadają.

Ramki z gęstą siatką, tak u mnie niektórzy sobie radzą.

1,049

Odp: Ręcę opadają.

ja wyciąłem z dużego arkusza przeźroczystej pleksi tak aby zakrywało 2 prawe szyby. Powierciłem otwory na mocowanie i wieszam na kabinie. Montaż zajmuje mi tyle co podnieść i zawiesić.

gg 5118068

1,050

Odp: Ręcę opadają.

To nie można se dorobić jakiś osłon na kosiarce by na szybe nie walilo. Nawet drobny kamyk 2mm może szybę wywalic więc albo jak wyżej pleksa na traktor albo blandeki na kosiarke

1,051

Odp: Ręcę opadają.

Moja rotacyjna z kompletną plandeką wybiła mi w mf przednią  główną ,  przednią małą  i prawą boczną . Wypada tylko opancerzyć wink Teraz to ja mam i reszta okolicy  większy problem . Posiałem pszenicę a prawdziwego deszczu od dawna nie było sad(((( Ziemia wyschła po kolano !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,052

Odp: Ręcę opadają.

Ja sie ciesze z suchej jesieni na niektorych polach idzie sie nawet utopic wczoraj oralem gline ziemia mokra

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,053

Odp: Ręcę opadają.

klimat się zmienia i stare ludowe prawdy bywają obecnie mylne. Jednak patrząc na wrzos w tym roku zaczął kwitnąć od czubka co oznaczałoby wczesną zimę, a dla rolników robić w tym roku wczesny siew. Zobaczymy, ja z siewami nie zwlekałem oziminy ładnie już mi się zielenią.

1,054

Odp: Ręcę opadają.

patrzac na to co uczyli dziadkowie to zima ma byc sniezna, bo było duzo jagód na ostręzynie

Rolnik z powołania:-)

1,055

Odp: Ręcę opadają.

A patrząc na przepowiednie Indian to proszę
    Indianie przychodzą do szamana i pytają:
Jaka będzie zima w tym roku?
- Bardzo mroźna, zbierajcie chrust na opał.
Jednak zima była łagodna. Po roku Indianie znów odwiedzają szamana.
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Bardzo mroźna, zbierajcie chrust na opał.
Jednak zima znów była łagodna.
- Po roku szaman nie chcąc znów się ośmieszyć, poszedł do meteorologa i pyta:
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Oj, bardzo mroźna! Indianie już dwa lata chrust zbierają! .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,056

Odp: Ręcę opadają.

dzis usiłowałem zasiać pszenice w suchą nie odleżałą ziemię chwilami wal działał jak spych........ no i spaw puścił i rama zgięta....
Agregat do przeróbki.....

1,057

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

ja z siewami nie zwlekałem oziminy ładnie już mi się zielenią.

Jak nic się złego nie stanie to jutro skończę orki siewne, a gdzie uprawa, siew...
W pompce hamulcowej coś pier....... i ledwie co hamuje na końcówce. Qrwa co za rok...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,058

Odp: Ręcę opadają.

Pszenica już żółknie ... A forsz nadal  nie sprawny . Zawór bezpieczeństwa się zaciął , wymieniłem pompę,  orbitrol .
Dzisiaj zauważyłem że zbiornik oleju   się poci przy wlocie do   filtra wspomagania . Drapię a tam poksylina odpada i olej się pokazał . Nosz k...wa  jeszcze zbiornik do spawania . No nic to będę sobie spuszczał te 90 l ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,059

Odp: Ręcę opadają.

ludzie,ludzie dwa lemiesze podczas orki przedsiewnej wygięte o kamienie w zero w ciągu godziny to jakieś jaja...

1,060

Odp: Ręcę opadają.

Słabe Lemiesze Masz