1,541

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Loozik u nas sporo tego mają i luźno gadamy. Załóż dres i no stres!

1,542

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

koledzy jak z cena bydla a mianowicie bykow bo mam na sprzedaz pare sztuk i nie wiem czy czekac czy sie wstrzymac jeszcze

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,543

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

cena dobra R-13,60

1,544

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja bym sprzedawał, bo cena jest wg mnie OK.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,545

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

2 tyg temu sprzedawałem tuczniki po 4.40 + VAT, a dzisiaj ten sam odbiorca płaci 3.60 + VAT i gdzie tu stabilizacja ceny nie mówiąc o opłacalności :uuuu: :nooo:

1,546

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Na szczęście dziś zabiłem ostatnią świnię i w ten sposób od dziś jestem konsumentem a nie producentem wieprzowiny .

1,547

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

nie przesadzaj, świń zostało jeszcze wiele... tucznika to i owszem

1,548

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No własnie Koseś zabiłeś ostatnią świnię, to Ci nagroda od nardu się należy big_smile
https://www.youtube.com/watch?v=LeddE0lTIi0

1,549

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Skup zbóż, min 20t: pszenica, jeczmien, zyto, pszenzyto, owies, kukurydza, lubin, rzepak, groch, bobik, ekologia itp. Zapewniamy transport, placimy w dniu odbioru.Jezdzimy po calej Polsce. WS TRADE PUŁAWY tel: 509-942-079

1,550 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2015-03-25 22:29:19)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Firma znana ale przydałby się cennik skupu to 200t się znajdzie u mnie w magazynie.

1,551

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

byki limuzynki i simentale w wadze około 800kg - 8zł, a mieszańce w wadze ok 700kg - 7,50 zł. Ceny brutto.
Różnica na sztuce ok 1150 zł. Różnica przy zakupie małego cielaka to raptem kilkaset zł więc widać że podstawa to dobry materiał do tuczu.

gg 5118068

1,552

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

jaki okres tuczu ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,553 Ostatnio edytowany przez zorak (2015-04-16 07:50:44)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sprzedaje przed ukończeniem 24 miesięcy bo powyżej urywają z ceny. Może się wydawać że długo ale dla mnie jest to tylko 12 miesięcy - już tłumaczę dlaczego. Cielaki mam swoje z wiosennych wycieleń (dokupuję tylko kilka sztuk aby w pełni wykorzystać mleko od mamek) i cielaki już pod koniec kwietnia wychodzą na pastwiska z krowami gdzie pozostają do listopada, a czasem nawet grudnia - zero pracy i dokarmiania, tylko mleko i trawa. Listopad-grudzień odsadzam od krów i do maja stoją w stodole. W maju znów na pastwisko (osobne kwatery dla byków). W grudniu znów do stodoły i do wiosny aż sprzedam. Obsługa i pasza tylko w okresie zimowym, a okres pastwiskowy bez dokarmiania. Warunek - bardzo dobra jakość pastwisk. Stąd te moje 12 zimowych miesięcy pracy przy nich w 24 miesiącach życia bydlaka.

gg 5118068

1,554

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie ważny okres opasu tylko zysk , dla mnie twoje wynik są super i tego się trzeba trzymać .

1,555

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Panowie jak u Was ceny zbóż? U mnie pszenica do 600 jęczmień 500 ceny brutto. Chciałem ładować, ale deszcz mnie zgonił. Ceny już tylko w dół u nas, mogłem sprzedać po 700 pszenicę, ale nie potrzebowałem grosza i tak zostałem ze zbożem...

1,556

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

na żniwa zapowiadają się zeszłoroczne ceny może ciut niżej. Stare zboże też nie ciekawie
http://rola.com.pl/

1,557

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas liche ziemie i jak ceny będą takie jak w tamtym roku albo i niższe to blado to widzę!

1,558

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jęczmień 500brutto? Ja owies paszowy po 550sprzedaje....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,559

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mnie dziś jeden z kupujących zaproponował 350 zł tona za pszenżyto, i dodał że w czerwcu będę go prosił żeby wziął po 250.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

1,560

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

a ten owies to gdzie odstawiasz? Bo fajna cena.