1,421

Odp: Ręcę opadają.

Podsumowanie tygodnia ; w poniedziałek rozrusznik szybkoobrotowy w 6 skończył żywot przed drugimi urodzinami , pękła główka. Zamówiłem nowy ale nie szybkoobrotowy tylko oryginał cena 700 , dobra przełknąłem to ale szlak mnie trafił jak musiałem ramę podcinać bo inaczej nie wejdzie. We wtorek owijałem baloty 60 z turem śmiga aż miło aż przy próbie odpalenia pierdzielnął rozrusznik , kurcze myślę co jest?Wyciągłem klamota a końcółwka wirnika została w traktorze , ukręcił się wirnik . No nic stan przed zawałowy lecę do sklepu gdzie go kupiłem w grudniu 2014 więc gwarancja jest a tu niespodzianka sptrzedawca wali w człona że nie u niego że gwarancji nie mam , no nic ze stanu przed zawałowego przeskoczyłem w stan przed wylewowy , udwrzenie krwi do mózgu i poszło kilka dżentelmenów w kierunku sprzedawcy i nagle przypomniał sobie że u niego był kupowany przyjął na reklamacje ale drugiego nie dał a na ten kazał czekac miesiąc. Wdenerwowałem sie i pojechałem do drugiego sklepu wybuliłem 320 i mam nowy rozrusznik . Normalnie szok i ręce opadają.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,422

Odp: Ręcę opadają.

i tak do zaj...a .................

1,423

Odp: Ręcę opadają.

Byłem wczoraj na weselu kolegi, uroczystość piękna, państwo młodzi uśmiechnięci , tuż po północy w czasie oczepin nagle ktoś krzyczy: gość wypadł z balkonu (drugi gość mu pomógł) i po weselu sad pierwszy raz widziałem ludzki mózg. zaraz policja zgarneła sprawcę, pogotowie reanimowało z 40min ale nic nie dało. szok szkoda mi młodych bo wspaniała para i dlaczego to się stało u nich na ślubie.

1,424

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia dla pary młodej,najważniejszy dzień w życiu i taka tragedia,no i jak oni mogą wspominać ten dzień...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,425

Odp: Ręcę opadają.

to jednak tragedia nie wesele ... współczuje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,426

Odp: Ręcę opadają.

A ja kuśtykam. Byłem u kolegi i na nogę przewróciła mi się belka z gwoździami na lewą nogę ,jeden przebił środkowy palec na wylot a drugi wbił się w górną część stopy.Najgorzej nacisnąć sprzęgło, przydałaby się skrzynia automatyczna w samochodzie.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,427

Odp: Ręcę opadają.

No to współczuję Janusz, i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

1,428

Odp: Ręcę opadają.

Janusz ale w kombajnie nie będzie tak źle bo nogi nie będą Ci tam potrzebne

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,429

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki ale te kombajny trzeba przejrzeć i tu kulasy się przydadzą smile

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,430

Odp: Ręcę opadają.

O cholera bul na dwa miesiące gwarantowany , znam to z autopsji jak gwóźdź wlazł mi w piętę . Ale są i dobre strony zagonisz synów do roboty a sam będziesz szefował wink

1,431

Odp: Ręcę opadają.

Upal.a ja mam katar. Pol dnia ustawialem klime dla kurczakow. Temperatura na wylocie 15 STOPNI. Ciagnie 100 .OOO kubikow na godzine. 2 studnie po 2 pompy w kazdej. Przezyc jeszcze ten dzień.  Na hali mam 45 ton kurczaka.

1,432

Odp: Ręcę opadają.

wnioskuję że masz audi albo fiata 126p.

1,433

Odp: Ręcę opadają.

To po co druty w bagazniku wozisz...

1,434

Odp: Ręcę opadają.

pewnie skarpety dzierga...

1,435

Odp: Ręcę opadają.

Ja Ci Karol dobrze radzę, wykasuj to swoje pesymistyczne kredo !!!

1,436

Odp: Ręcę opadają.

Nie bylo tematu smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,437

Odp: Ręcę opadają.

Karol coś Ty teraz nawyprawiał ? mi chodziło o kredo które wyświetla się w każdym Twoim poście smile to rodzaj samospełniającej się przepowiedni. Posty były ok.

1,438 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2015-07-08 05:26:33)

Odp: Ręcę opadają.

Aaa.. :stu: wink Androl obiecuje ze poprawie smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,439

Odp: Ręcę opadają.

roboty od ***... porzeczki czekają kombajn w piątek ma przyjechać a mnie połamało tj nabawiłem się tzw korzonków....

1,440

Odp: Ręcę opadają.

zaczynają mnie te żniwa akur......  ehhh  wymagają dobrej jakości zboża od wszystkich a przez tą suszę jest taka tragedia ze szkoda gadać ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile