1,541

Odp: Ręcę opadają.

Pech mnie maly dopadł hmm
Najpierw forschrit, belowałem słome w poniedziałek wieczorem, wentylator chlodnicy pekl przez to zbiornik wyrownawczy rozwaliło, no nic, naprawione.
Zbierałem słome we wtorek Jumz-em, wczoraj patrze flak w przednim kole, no nic, zrobi sie.
Dzis kosze lucerne krowom, wyjechałem na pole aby wykrecic, kosiarka nie zdarzyła się podnieść i łup!!! szyba przednia w c360 w drobny mak

1,542

Odp: Ręcę opadają.

mpopis trzeba było przy studzienkach powstawiać około 2 metrowe tyczki pomalowane na biało-czerwono, znajomy tak porobił i jest ok. W pierwszym roku u henia jak kupili lexiony 770 to obok mnie na polu też w rzepaku trzasnął w studzienke że aż krąg przesunął o pół średnicy. W tym roku dokupili 780 na gąsienicach i heder 12m, potwór nie kombajn

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,543

Odp: Ręcę opadają.

Panowie potrzeba naprawić rozdzielacz podobno w tucholi ktos dobrze robi macie namiary PILNE !! big_smile

1,544

Odp: Ręcę opadają.

Jaki rozdzielacz?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,545

Odp: Ręcę opadają.

Hydrauliczny w e 512 brak przyspieszacza i heder opada . Ale już nie aktualne kupiłem uzywany rozdzielacz

1,546

Odp: Ręcę opadają.

Hydrobig Tuchola wpisz w google. U mnie w 514 rozdzielacz jest po regeneracji właśnie u nich i nic nie puszcza, jest ok tylko w ciągu 3 sezonów  2 razy zawór się zaciął ale wykręciłem rozruszałem i jest ok

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,547

Odp: Ręcę opadają.

Laszek a gdzie ten zawór w 512 jest ?
Przyznam się że wszystko w kombajnie mam obcykane ale o tej hydraulice to mało wiem .

Może mi się tylko zawór przyciął i olej ciągle powraca bo nie trzyma przyspieszacz oringi na tłoczkach dobre bo olej nie leci

1,548

Odp: Ręcę opadają.

http://olx.pl/oferta/forschnit-e512-roz … 26b0cfda4d
ten wystający duży pitok nad liczbą 16 od daty

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,549

Odp: Ręcę opadają.

On jest identyczny jak w ciągniku,to ten z ciągnika też by zrobili?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,550

Odp: Ręcę opadają.

przemęczyłem się cały tydzień z bolącym bokiem  po upadku z rusztowania przy naprawie dzwona w 514 . rano zasuwam na RTG żeber znajomy technik robi dwa zdjęcia za chwilę woła że nie wyszły ,,, jeszcze raz poprawka ..i dupa też do niczego awaria maszyny .. juz się lepiej poczułem  tabletki i maść i jadę za pługiem na dolnyśląsk .

Leszek   dla kolegów'

1,551

Odp: Ręcę opadają.

Mój ojciec też sobie żebra potłukł.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,552

Odp: Ręcę opadają.

Kukurydza uschła na pniu , a o orce nie ma mowy, wogule deszczu nie nadają, nie pamietam takiego roku.

mdw

1,553

Odp: Ręcę opadają.

kuku nie  będzie  wczoraj chciałem z dizewczyną narwać kolby na gotowanie i nie ma co urwać    masakra ....   dziś szał straszna burza walło ze 2 razy prąd wyłączyło spadło 3l i po ulewach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,554

Odp: Ręcę opadają.

po co chodziłes z dziewczyna po kukurydzy to sie domyslamy juz nie ściemniaj że kolby na gotowanie

Rolnik z powołania:-)

1,555

Odp: Ręcę opadają.

Gość z sąsiedniej wioski nie wiem skąd ale zawsze wie, kto z kim i na czyim polu kukurydzy wink

1,556

Odp: Ręcę opadają.

Może kukurydza przyciąga, a może jaszcze co. Alkaloidy z kwitnącego łubinu też swoje robią.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

1,557

Odp: Ręcę opadają.

ja ja mam talent do nakrywania romansników kilka lat temu sezon kalafiorowy, jak zwykle zklafiory gina. Idziemy z ojcem na spacer w niedziele jedzie samochód podjezdza pod nasz kalafior, po chwili odjezdza i jedzie za zarosla, tam sasiad ma kalafior myslimy zobaczył nas jedzie do sasiada my pocichutku za nim na nogach idziemy a tu samochód w krzakach a z samochodu wyskakuje dziewczyna, ala miała mine, dziewczyna z wioski, faceta nie znam.
w tym roku noc z soboty na niedziele godzina ok 1 po północy jedziemy kosic groszek na 2 kombajny na kogutach a w polnej drodze samochód zaparkowany a tam parka, szkoda ze nie widziałem ich miny, ciekawe co sobie pomysleli jak takie dziwolongi w srodku nocy zobaczyli...

Rolnik z powołania:-)

1,558

Odp: Ręcę opadają.

To co oni robili to jest normalne o tej porze, ale co was gnało w ciemną noc na pole to niepojęte. Kiedyś jak jeszcze prowadziłem magazyn Rosner Logistic jeden z szoferów papy Rosnera sprzedał mi dobrą mądrość ludową: W nocy robota to dla ch.ja i kota.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,559

Odp: Ręcę opadają.

kolego zbiór groszku idzie 24godziny na dobe 7dni w tygodniu albo ci to pasuje, albo nie siejesz tego dziadostwa. konbajny przetwórni. zawozi sie pruby do zakładu oni na podstawie tego ustalaja kolejność i jadchodzi twoja pora masz podstawic przyczepy i pokazac pole

Rolnik z powołania:-)

1,560

Odp: Ręcę opadają.

Panowie tragedia 5 km ode mnie całą noc chłopaki walczyli>

http://www.rawicz24.pl/artykuly/pozary- … ,44051.htm