1,761

Odp: Ręcę opadają.

pewnie tak....

1,762

Odp: Ręcę opadają.

no...

1,763

Odp: Ręcę opadają.

ja nigdy nie sprzedam ziemi ,nie ja ją kupiłem i nie ja ją sprzedam

1,764

Odp: Ręcę opadają.

Sprzedać można tylko raz ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,765

Odp: Ręcę opadają.

Ja równierz ziemi nie sprzedam,ziemia nie zgnije,a czasy sie zmieniają, zawsze tak było raz lepiej, raz gorzej.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,766

Odp: Ręcę opadają.

Guzik prawda , teksty tego typu że ziemia to lokata na wieki można między bajki włożyć ! Szwagra ojciec mia gospodarstwo coś około 50 ha i jak nastał po wojnie "nowy porządek" to na mocy jakiegoś prawa została mu odebrana a on miał kilka godzin aby się spakować i wynieść ! Jego żona i dzieci do dziś w sądach walczą aby ją odzyskać ! Skąd możecie wiedzieć że za 8 lat nie zaczną zabierać tym co mają powyżej 100 ha  bo takie prawo sobie uchwalą ? Pewne są tylko śmierć i podatki !

1,767

Odp: Ręcę opadają.

Za jakieś uczciwe pieniądz gdzie ceny sięgają kosmosu ,czemu nie .Żyć  z nas wiecznie nikt nie będzie .chyba że dzieciaki garną się na glebę to trzeba odpisać i dalej robić

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,768

Odp: Ręcę opadają.

tomek1974 napisał/a:

ja nigdy nie sprzedam ziemi ,nie ja ją kupiłem i nie ja ją sprzedam

ja  swoje wszystkie kupiłem i jak przyjdzie czas to sprzedam bez żalu , zainteresowanego nastepcy brak .i dobrze nie naciskałem bo można lżej żyć . interes jak każdy, do grobu nie zabiorę.

Leszek   dla kolegów'

1,769

Odp: Ręcę opadają.

Masz rację , widzę jak ludzie żyją na etatach i jakoś mi szkoda córek aby tyrały w gnoju jak ja . Wiadomo co swoje to swoje i najlepiej być panem na włościach ,ale jak się trafi kiepski zięć i będzie marnował dorobek całego mojego życia to emeryturę pewnie spędzę za kratami ........

1,770

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Guzik prawda , teksty tego typu że ziemia to lokata na wieki można między bajki włożyć ! Szwagra ojciec mia gospodarstwo coś około 50 ha i jak nastał po wojnie "nowy porządek" to na mocy jakiegoś prawa została mu odebrana a on miał kilka godzin aby się spakować i wynieść ! Jego żona i dzieci do dziś w sądach walczą aby ją odzyskać ! Skąd możecie wiedzieć że za 8 lat nie zaczną zabierać tym co mają powyżej 100 ha  bo takie prawo sobie uchwalą ? Pewne są tylko śmierć i podatki !

Co do Twojego ostatniego zdania o śmierci i podatkach, to drugie nie jest już takie pewne.
A oto przykład http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/j … owy/p3lk32

1,771

Odp: Ręcę opadają.

A co do ziemi, w dzisiejszych czasach trzeba gospodarstwo traktować jak firmę, jeżeli się nie opłaca, bądź można zarobić dużo na sprzedaży to trzeba spróbować się przebranżowić. Chyba że przynosi to stały niezły dochód to wtedy dalej działać smile

1,772

Odp: Ręcę opadają.

wczoraj wyskoczyłem z ciągnika, i nawet nie mocno i nie z wysoka. Jak mi coś w kolanie pykło, i do boku poleciało to od wczoraj już kalikuje że stanąć na nogę nie mogę. Pechowo w tym roku sporo.

1,773

Odp: Ręcę opadają.

Pewnie coś z łękotką, na szybko to ulży Ci okład z delikatnie ubitych liści kapusty, ale tak żeby soki puściły. Owinąć nimi i okręcić bandażem.

1,774

Odp: Ręcę opadają.

Potwierdzam zbita kapusta pomaga. Kiedyś krowa na mnie skoczyła bo się miała ruję i mnie przewróciła i stanęła mi kopytem na rękę to też kapustą przykładałem i po 2 dniach pomogło.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,775

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie mama wróciła i kupiła mi jakieś okłady i maść na wieczór zrobię też z kapusty. W aptece mówiła, że tam musiało coś pęknąć żeby tak bolało.... W poniedziałek pojadę na prześwietlenie, chyba, że trzeba będzie wcześniej.

1,776

Odp: Ręcę opadają.

a u mnie przeboje z prądem-co jakiś czas wyrzuca bezpiecznik który idzie na dom.elektryk szuka i nic nie znalazł.twierdzi że za słabo sie popsuło a mnie już cholera bierze!!!!

1,777

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz uwierz, w takich sytuacjach tylko kapusta, żadna maść czy altacet, jeżeli do poniedziałku nie przejdzie to lekarz.

1,778

Odp: Ręcę opadają.

Grześ, ja jestem prawie 4 m-ce po operacji kolana... u mnie na szczęście było tylko rozmiękczenie chrząstek. Ból jak ch...ra, nie da sie kucnąć, klęknąć... W Twoim przypadku najprawdopodobniej łąkotka, może też naruszyłeś któreś wiązadło. Prześwietlenie nie pokaże innych zmian niż w kościach, łąkotka i wiązadła tylko częściowo da się zdiagnozować na USG, a tak dobrze to rezonansem magnetycznym.

1,779 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-10-31 23:04:29)

Odp: Ręcę opadają.

Pół dnia bolało mnie kolano, a później jakby przestało. W zamian ścięgna mam z tyłu kolana takie napięte jakbym zerwał. Także jak kalikowałem tak kalikuję.Łękotka z reguły jak szwankuje to blokuje się kolano i jest jakby napięcie w kolanie. I na początku takie miałem objawy, a teraz to sam nie wiem...
Dzięki Panowie za porady.

1,780

Odp: Ręcę opadają.

a może by tak do lekarza????

mdw